5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Свічки з обліпихою від геморою - відгуки, застосування при вагітності і народні методи лікування

РедагуватиУ обранеДрук

упаковка свічок

Обліпихова свічки від геморою

Зміст:

Обліпихова свічки від геморою можна купити готові в аптеці або зробити самостійно. Існує безліч рецептів народного лікування хвороби, які допомагають перемогти її на самому початку розвитку. Нижче ми наведемо рекомендації, як приготувати саме свічки з обліпихою від геморою, а також опишемо їх властивості, особливості застосування взагалі і при вагітності, зокрема. Також торкнемося деяких народних методів застосування даного засобу.

Рекомендації

У лікуванні народними засобами особливо зарекомендували себе свічки з обліпихою від геморою. Ця ягода насичена маслом, яке має Регенератна і дерматотропнимі властивість. До її складу входять такі компоненти, як каротин, каротиноїди, гліцериди олеїнової, стеаринової, пальмітинової і лінолевої кислоти, а також токофероли. Завдяки всім цим компонентам, масло обліпихи є цінним лікарським засобом.

Обліпихова свічки надають загоює, антиоксидантну, загальнозміцнюючий, захисну і загальнозміцнюючий. Вони допомагають зняти свербіж, який постійно турбує людину навіть на початковій стадії розвитку геморою.

Свічки з обліпихою від геморою можна застосовувати в лікуванні, як молодих людей, так і представників похилого віку. Вони не викликають алергічні реакції. Їх можна використовувати навіть у лікуванні маленьких дітей.

Нижче дивіться відгуки, взяті їх відкритих джерел:


відгук Дари

Дара

Яка дивовижна ягода, але як же складно її обробляти через колючок на дереві. А так можна самостійно було б такі ліки приготувати.

відгук Альони

Алена Нікова

Масло обліпихи взагалі чудовий лікарський засіб. Мама в дитинстві завжди тримала в аптечці пляшечку з обліпихою.



відгук Яни

Яна Осадча

Дуже, дуже вони хорошие !!! Запалення знімають на УРА!

відгук Анни

Анна

Які гарні свічки, ніколи про них не чула, що вони допомагають при таких проблемах, тепер буду знати, погано тільки що підтікають сильно (



відгук Аліни

Аліна

У мене були свічки а мазь я купувала проти ерозії, не знаю чи допомогло, але застосовувала для лікування. Просто до лікаря перевіриться ніколи сходити :)

відгук Ірини

Ірина Карпекіна

Дійсно допомагають! І до проктолога ідіт не довелося!

Єва Рівас

Я ФАРМАЦЕВТ тому дам поради з лікування геморою. Свічки Реліф з маслом печінки акули дуже хороші прибирають свербіж для внутрішнього і зовнішнього геморою. Вони є 3 видів Ультра Адванс і звичайні. Є свічки Прокто глівенол. Кращий спосіб лікування:

  1. Свічки Реліф і мазь Реліф.
  2. Свічки з маслом обліпихи дуже хороші свічки.
  3. Якщо сильні болі можна свічки з новокаїном. І Таблетки Детралекс - радиться пропити при кровотечах під час геморою. Дуже важливо не витиратися туалетним папером а тільки підмиватися водою. Не пити алкоголь. Не їсти солоне -все це загострює геморой. Ну так в коротко пояснила.


Боремося з захворюванням при вагітності

Як і інші, обліпиховий вводяться ректально. Вставляти їх в анальний отвір можна тільки після того, як був здійснений акт дефекації.

Під час виношування дитини організм вагітної жінки особливо ніжний і крихкий. Повна гормональна перебудова веде до того, що майбутня мати починає часто страждати від закрепів. Вони можуть сприяти розвитку захворювання прямої кишки.

Вагітним жінкам не завжди підходять ліки, в тому числі зі списку інших свічок від геморою. Масло обліпихи при вагітності безпечно, як для здоров'я майбутньої матері, так і для її дитини.

З найпоширенішим захворюванням прямої кишки стикаються жінки і після пологів. У період грудного вигодовування потрібно акуратно використовувати різні лікарські препарати. Їх компоненти хімічного характеру можуть через грудне молоко потрапити в організм малюка. Це може викликати різні побічні ефекти і погіршити його здоров'я. На першому місці стоять алергічні реакції.

Свічки з обліпихою від геморою безпечні і рекомендовані в лікуванні жінок в період годування груддю, ніяких серозних протипоказань немає.

Народні методи лікування хвороби із застосуванням обліпихи

Нижче наведені методи і рецепти, які добре зарекомендували себе в народному лікуванні геморою:

  1. Часник + обліпиха. Необхідно очистити кілька зубчиків часнику і сформувати з них подобу свічок. Після скласти їх в каструлю і залити зверху маслом обліпихи. Поставити посудину на водяну баню. Томити приблизно п'ятнадцять - двадцять хвилин. Після остудити. Приготовлені свічки з обліпихою від геморою застосовувати ректально. Їх потрібно вставляти в анальний отвір після того, як повністю спустошений кишечник. Решта поставити в холодильник.
  2. Масло обліпихи. Необхідно взяти ватний тампон і сформувати з нього подобу свічки. Після рясно змочити її в обліпихи. Після цього потрібно вставити її в анальний отвір ввечері і залишити там на всю ніч. Продовжувати таке лікування щовечора до тих пір, поки не відчуєте, що обліпихова свічки вам допомогли позбутися хвороби.

Про корисні властивості обліпихи - дивіться відео сюжет:

Як би добре не допомагали народні засоби з обліпихи, перед їх застосуванням проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Не тягніть з лікуванням геморою!


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Свічки з обліпихою від геморою - відгуки, застосування при вагітності і народні методи лікування