5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Автоматичні тонометри - відгуки. Omron m2 classic vs and ua-777.

РедагуватиУ обранеДрук

Відгуки про автоматичні тонометри

У минулій статті ви могли ознайомитися з приблизною стратегією вибору приладу для вимірювання артеріального тиску. Там були описані тільки види тонометрів, але нічого не було сказано про конкретні фірми і моделях.

Сьогодні ця ситуація буде виправлена. Пропоную вашій увазі підбірку відгуків про найпопулярніші моделях автоматичних тонометрів. З усього різноманіття виробників помітно виділяються дві фірми: Omron і AnD. Саме їх продукції переважно і буде присвячена стаття.

Автоматичні тонометри - відгуки людей на форумах.

Звичайно ж, в першу чергу за відгуками я відправився на форуми. Виявляється тема дуже обговорювана і знайти інформацію по ній не склало труднощів. Зараз коротко резюмую десятки прочитаних мною сторінок.

На всіх форумах думки людей дуже схожі. Всюди рекомендують прибори двох вищезгаданих фірм, також іноді проскакують відгуки про тонометрах Microlife, Beurer і Nissei.

Загалом-то практично всі задоволені своїми приладами незалежно від фірми-виробника. Але це стосується виключно апаратів, манжета яких одягається на плече.

Відгуки про тонометрах на зап'ясті часто мають негативний характер:

Купували відразу для себе і для бабусі. Їй придбали автомат з манжетою на плече, а самі зазіхнули на зап'ястний. Типу в ногу з часом крокуємо! Моє імхо - зап'ястний повне Г. Подарували (позбавилися) знайомим за невелику винагороду.

Півроку тому взяли напульсник Омрон ... Було величезне бажання спустити його в унітаз ... пошкодував систему каналізації. Зараз валяється десь, купили нормальний прилад на плече.

Звичайно, не всі відгуки про зап'ястних тонометрах мають такий характер, зустрічаються на форумах і цілком задоволені своїм придбанням.

Можливо, така ситуація відбувається через неправильне вибору тонометра. Як було написано в минулій статті, зап'ястні тонометри не дуже добре підходять для людей віком і тих, хто регулярно відвідує кабінет кардіолога.

Але крім точності, зап'ястні тонометри мають ще одне слабке місце - це манжета. Кажуть, вона швидко зношується, особливо при недостатньо акуратному використанні.

Отже, судячи з відгуків, більшість користувачів залишилися задоволені (зап'ястні тонометри не враховуємо) покупкою своїх автоматичних апаратів не залежно від фірми-виробника.

Але як я вже писав вище, особливою популярністю користуються автоматичні тонометри фірм Omron (ОМРОН) і AnD. Я вирішив порівняти самі ходові марки Omron (Омрон) M2 Classic і AnD UA-777.

Атоматіческая тонометр Omron (Омрон) M2 Classic - відгуки, ціни та короткий опис.



omron-m2-classic-відгуки

У комплект входять:

  • Електронний блок - 1 шт;
  • Універсальна манжета 22-42 см;
  • Мережевий адаптер - 1 шт;
  • Батарейки - 4 шт;
  • Сумка для зберігання - 1 шт.

Основні характеристики:

  • Похибка вимірювання тиску - 3 мм рт.ст .;
  • Похибка вимірювання пульсу - 5%;
  • Діапазон вимірювання тиску - 0-299 мм рт.ст .;
  • Діапазон вимірювання пульсу - 40-180 уд / хв;
  • Пам'ять приладу - 30 вимірювань;
  • Одного комплекту батарей вистачає на 300 вимірювань;
  • Потужність - 9,5 Вт

Ціна в інтернет-магазині 120-80.ru (https://120-80.ru/catalog/omron_m2_classic_ac.html): 2050 руб.

Ціна в інтернет-магазині ФайнХелс (https://finehealth.ru/omron-m2-classic-tonometr-s-adapterom): 1980 руб.

Відгуки:

Чудовий апарат. Все просто і зрозуміло, без всяких зайвих наворотів. Зручна манжета, легка вага (зручно взяти в дорогу). Головне - точність вимірювань на висоті. Вдома є механічний прилад, іноді порівнюю свідчення - Omron показує ті ж цифри.



Подарували такий прилад свекрухи - у неї останнім часом часті перепади тиску. Довго придивлялися і вибрали, врешті-решт, саме цю модель. Для людини у віці дуже зручний. Він робить все сам, а результати виводяться на великий дисплей. Ціна автоматичного тонометра дуже прийнятна.

Він дорогий і малопотужний - максимум 160 мм рт. ст. показує. Беріть краще механіку. Вони точніше і коштують дешевше.

Від себе хочу додати наступне:

Вже понад 5 років користуюся тонометром Omron (Омрон) 773. Особливих претензій з приводу точності пред'явити не можу, хоча іноді підозри з'являлися.

А ось на що можу поскаржитися, так це на мережевий адаптер. Відмовлявся працювати вже 2 рази. Правда в сервісному центрі нам обидва рази надали безкоштовну швидку допомогу (до речі, це було після закінчення терміну гарантії). Так що адаптера ставлю «мінус», а сервісному центру «плюс».

Атоматіческая тонометр AnD UA-777 - відгуки, ціни та короткий опис.

and-ua-777-відгуки

У комплект входять:

  • Електронний блок - 1 шт;
  • Універсальна манжета 22-32 см;
  • Мережевий адаптер - 1 шт;
  • Батарейки - 4 шт;
  • Сумка для зберігання - 1 шт.

Основні характеристики:

  • Похибка вимірювання тиску - 3 мм рт.ст .;
  • Похибка вимірювання пульсу - 5%;
  • Діапазон вимірювання тиску - 20-280 мм рт.ст .;
  • Діапазон вимірювання пульсу - 40-180 уд / хв;
  • Пам'ять приладу - 90 вимірювань;
  • Одного комплекту батарей вистачає на 400 вимірювань;
  • Потужність - 3,0 Вт

Ціна в інтернет-магазині 120-80.ru (https://120-80.ru/catalog/and_ua777.html): 1740 руб.

Ціна в інтернет-магазині ФайнХелс (https://finehealth.ru/and-ua-777-tonometr-ac): 2180 руб.

Відгуки:

Купили його для батьків чоловіка. У свекра гіпертонія плюс проблеми з серцем. Люди вже у віці і механічний їм не підійшов би, так як слух вже не той. Я фармацевт, тому обов'язок по вибору лягла на мене. Якщо чесно, то спочатку підібрала їм дешевше прилад іншого виробника. Та ось тільки коли вони до нас в аптеку прийшли, то виявилося, що з усього різноманіття приладів тільки AND 777 і ще пара Омроновскіх можуть свекру тиск виміряти. Виявилося, таке буває при проблемах із серцем.

Вибрали AND по співвідношенню ціна / якість. Батьки були задоволені - користуватися зручно, цифри великі, пам'ять вимірювань є. Але є у нього один недолік, який виявився через кілька місяців. Коли батарейки сіли, свекруха спробувала адаптер підключити.

«Вилка» адаптера в тонометрі погано тримається, і при незручному русі все розсипається. Але це одна біда! Друга - адаптер не адаптований під євро-разетки, а в будинку тільки такі й були. У євро-разетку вилка тонометр ледве тримається і тонометр постійно відключається. Ось таку незручність. А інших нарікань до приладу немає.

Придбав 4 дні тому. Міряю тиск не натішиться ... вище 130 не піднімався жодного разу. А раніше все 140-145 було. Вирішив перевірити на дружині - прилад показав 90/60. Такого з роду у неї не було, так що прилад однозначно мене обманював. Неприємно, адже вибирав досить довго, з багатьма радився. Тепер поїду в сервіс ... сподіваюся хоч сервіс на висоті)))

Тонометр нам подарували друзі. Користуємося вже кілька років. В управлінні дуже зручний апарат. Натиснув на кнопку, почекав кілька секунд і на екрані великими цифрами висвічуються результати. Прилад надійний, за весь час ніяких нарікань до нього не було.

Не розумію, чому стільки захоплених відгуків про цей прилад? Купив - через тиждень зламався - в аптеці не прийняли назад - пішов в сервіс (більше незручне місце розташування придумати складно) - тиждень лагодили - тиждень користувався - прилад знову зламався - повернув в аптеку зі скандалом - купив ОМРОН. Він дорожче вийшов, але на порядок комфортніше.

Судячи з відгуків більшість людей залишилися задоволені своїми покупками, хоча без негативу все-таки не обійшлося. Не звертайте увагу, що тут я написав приблизно однакову кількість позитивних і негативних відгуків - насправді співвідношення їх приблизно 6-7 до 1. Просто немає сенсу переписувати дуже схожі позитивні відгуки, а негативні майже завжди мають свою індивідуальність :)

Загалом, у мене склалося приблизно однакове враження про цих двох фірмах (ну може бути трохи більше мені приємний Omron) і однозначно порекомендувати когось із них не можу.

Тому я вирішив влаштувати голосування. Бажано, що б кожен проголосував також залишив коментар з приводу свого вибору.

На цьому пора закінчувати статтю. А якщо у вас є свій відгук про автоматичне тонометрі (будь-якої марки), то дуже прошу опублікувати його в коментарях.


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Автоматичні тонометри - відгуки. Omron m2 classic vs and ua-777.