5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Степпер для дому - відгуки та опис тренажера. Які бувають види степперов?

РедагуватиУ обранеДрук

Степпер для дому - відгуки

Степпер - це тренажер, робота на якому дуже нагадує підйом по сходах. Його основними елементами є дві великі педалі і спеціальний механізм, завдяки якому відбувається перенесення ваги з однієї ноги на іншу.

Основні групи м'язів, що працюють при занятті на степпері - це сідничні і литкові. Степпер відноситься до кардіотренажерам, тому заняття на ньому надають загальнооздоровчий ефект.

Часто степпер купують для дому, адже він займає зовсім небагато місця, простий у використанні і не вимагає великих витрат. Якщо ви задумалися над придбанням домашнього тренажера, то обов'язково варто розглянути степпер, як один з варіантів.

Види степперов. Який краще вибрати?

Розрізняються тренажери із залежним і незалежним ходом педалей. Залежний хід виключає можливість регулювати навантаження за рахунок налаштувань тренажера. При незалежному ході ви можете відрегулювати навантаження під кожну ногу, що іноді може виявитися дуже корисно.

Перший тип дещо простіше у використанні, але створює велике навантаження на колінні суглоби. Може бути, саме тому степпер для дому частіше вибирають з незалежним ходом.

Наявність / відсутність ручок - ще один параметр, за яким розрізняються тренажери - степпери. Якщо вам обов'язково триматися руками під час тренування, то ви легко зможете знайти відповідний варіант, обладнаний рукоятками. Але такий степпер вже не виглядає так компактно.

Степпер з ручками

Більш цікавий варіант - це степпер з ручками-експандери. Він не тільки компактніше, але також дає можливість задіяти в тренуванні м'язи рук.

Степпер з експандером



Окремо варто згадати про поворотний степпері. При роботі на ньому задіюється більше м'язів. У рекламі продавці навіть стверджують, що завдяки заняттям на поворотному степпері ви вдома зможете накачати ідеальний прес :)

Поворотний степпер

Степпер для дому - відгуки про тренажері.

Знаю, що багатьох хвилює питання про те, чи можна схуднути за допомогою степпера? Відповідь на нього ви отримаєте в наступній статті, яка повністю йому і присвячена. Тут же зібрані загальні відгуки про використання степпера.

Мені подарували кілька років тому. Тоді не займалася, а зараз регулярно тренуюся. У мене варіант найпростіший без регулювання. Якби зараз купувала сама, то вибрала де регулюється навантаження.

Я в інтернет-магазині замовила поворотний степпер для дому та привезли бракований схоже. Займалася на ньому 3 дні, дуже сподобалося. Ходила по півгодини, на ногах м'язи добре працюють, а на попі не так як хотілося. Але все одно чекаю, коли привезуть новий. Буду регулярно займатися!



Коли народила, займалася на такому тренажері деякий час. Швидко набридло, тому що одне і теж. Правда на ньому було зручно дитини заколисувати, а то вона засинала тільки коли з нею ходиш чи трясешь її. А коли донька стала легко засинати, то степпер я закинула.

Мій відгук про степпері вкрай позитивний! Для будинку дуже корисна річ. Сідниці качає дуже швидко, ноги довше, але ефект теж є. Тренуюся по 20-25 хвилин в швидкому темпі 3-4 рази на тиждень. Мінус правда є у нього один - досить сильно навантажує коліно, яке у мене травмовано було. А так всім рекомендую! Ще можна гантелі брати і на руки вправи робити під час заняття.

Відмінна штука! Коли маленьку амплітуду славлю, то ікри і стегна працюють, а при великий зад прокачується на ура :)

Не чекайте від цього тренажера, що він м'язи особливо накачає - слабенька навантаження для цього. Але підтягнути трохи і ноги худее зробити допоможе.

У мене на дачі стояв і припадав пилом (там інших справ достатньо). Привезла додому, працюю на ньому кожен день по 10-20 хвилин і вже через 2 тижні результат помітний.

З приводу колін. У мене після занять танцями проблеми з менисками, перенесла операції на обидва коліна. Останнім часом лівої стало турбувати. Після тренувань на степпері про біль в коліні забула, він класно закачує :) Так що всім рекомендую.

У мене ось неоднозначний відгук - степпер для дому дійсно річ непогана. Займалася півроку: місяць інтенсивно (кожен день по 20 хвилин мінімум), потім рідше (2-3 рази на тиждень). Ноги втомлювалися та ікри підкачалися, а сідниці немає. Потім загострився варикоз і лікарі сказали, що не треба мені на цьому тренажері займатися, краще просто ходити або бігати. Продала за оголошенням і не шкодую.

Відмінний тренажер для дому. У мене взагалі найдавніший, але м'язи помітно підтягує. А щоб попа краще гойдалася, спробуйте трохи нахилятися вперед, щоб напруга з'явилося. Коли серіал дивишся, часом взагалі непомітно пролітає :)

А мені знаєте чим подобається? :) На ньому коли тренуєшся, можна легко ще на кухні щось робити, наприклад, посуд мити. І серіал дивитися можна.

Отже, які висновки можна зробити з цих відгуків про степпері?

1. Схоже, що цей тренажер дійсно допомагає накачувати м'язи ніг: ікри, стегна і сідниці.

2. Він дуже зручний для поєднання з переглядом телевізора :)

3. Про навантаження на коліна однозначного висновку зробити не можна, але я б не ризикував купувати такий тренажер, якщо є проблеми з колінними суглобами (можливо краще звернути увагу на еліптичний тренажер)

4. Такий тренажер не варто купувати при варикозі.

А ви коли-небудь користувалися степпером? Може бути хочете залишити свій відгук у коментарях? :)


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Степпер для дому - відгуки та опис тренажера. Які бувають види степперов?