5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Хімічний склад курячої грудки. Скільки білка в курячої грудях?

РедагуватиУ обранеДрук

Хімічний склад курячої грудки

Сьогодні мова піде про курячої грудях. Куряче м'ясо дуже люблять спортсмени, тому що в ньому міститься багато білка. Також багато дієтологів рекомендують їсти куряче філе, тому що в ньому майже немає жиру.

Лікарі ж рекомендують «сердечникам» віддавати перевагу курячому м'ясу, адже в ньому міститься корисний для серця магній, а холестерину в ньому набагато менше, ніж у свинині або яловичині.

А завдяки вмісту вітамінів групи B вживання курячого м'яса позитивно позначається на нервовій системі і шкірі.

Скільки білка в курячої грудях?

Скільки білка в курячої грудях?

Спочатку я відповім на найпопулярніше питання, що стосується хімічного складу курки. Вміст білка в сирому курячому м'ясі становить 23,6 г. При цьому вміст жиру в ньому всього 1,9 г, а калорійність 113 ккал.

Деякі спортсмени заглиблюються в це питання і знаходять інформацію про різному вмісті білка в вареної, смаженої і приготованої на пару грудці. В результаті вони дізнаються, що найбільше білка в смаженої курки!



«Хм, щоб мої м'язи росли більше, я буду їсти смажену грудку» - думає горе-спортсмен і робить помилку. Сире м'ясо на 73% складається з води. У процесі смаження з грудки випаровується найбільше води. Тобто її обсяг зменшується, а вміст білка на 100 г продукту збільшується.

Іншими словами, вам не варто замислюватися про спосіб приготування з точки зору змісту білка. Але з іншої точки зору, з точки зору користі, перевагу потрібно віддавати грудці відвареної, паровий і тушкованою. При цих способах зберігається найбільше вітамінів.

Хімічний склад курячої грудки

Скільки білка в курячої грудях ми з'ясували, тепер давайте детально розберемо її складу. Я вирішив, що найбільш наочною формою подання будуть таблиці. У кожній таблиці наведено вміст речовини на 100 г продукту, а також відсоток від добової норми (СН).



Тобто ви можете визначити, скільки грамів курки вам потрібно з'їсти, щоб відшкодувати денну норму. Зрозуміло, що ніхто з вас не збирається харчуватися цілий день однією лише курятиною, проте ця інформація іноді може придатися. Для наочності давайте разом порахуємо цю цифру для магнію:

100г / 22% * 100% = 455г

Виходить, вам потрібно з'їсти половину курки, щоб набрати денну норму магнію :)

Таблиця 1. Зміст вітамінів в курячої грудях:

      Таблиця 1. Зміст вітамінів в курячої грудях

Таблиця 2. Вміст мінералів в курячої грудях:

Таблиця 2. Вміст мінералів в курячої грудях

Таблиця 3. Вміст мікроелементів в курячої грудях:

Таблиця 3. Вміст мікроелементів в курячої грудях

У висновку хочеться ще раз звернути увагу на способи приготування. Я розумію, що смакові рецептори багатьох людей воліють смажену їжу, але вона найменш корисна. Спробуйте приготувати грудку на пару з додаванням трав. Можливо так вона здасться вам не такий прісною.


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Хімічний склад курячої грудки. Скільки білка в курячої грудях?