5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Степпер для схуднення - відгуки. Чи можна скинути зайві кілограми, займаючись на степпері?

РедагуватиУ обранеДрук

Степпер для схуднення

Сьогодні продовжуємо розмову про степпері. Що це таке і як він улаштований, ви можете дізнатися з Минулого статті, а сьогодні мова піде виключно про використання степпера для схуднення.

При тренуванні на такому тренажері в першу чергу задіяні м'язи ніг і сідниці, а також навантажуються м'язи преса. Виходить, що робота на степпері спрямована саме на ті ділянки, де по більшій мірі і скупчуються зайві кілограми.

За півгодини шагания на тренажері спалюється в середньому від 150 до 250 ккал в залежності від інтенсивності тренування і вашої ваги (при великій вазі буде спалюватися більше калорій, тому що навантаження при інших рівних буде більше).

Теоретично виходить, що степпер для схуднення повинен бути досить ефективний, а що відбувається на практиці? Пропоную ознайомитися з відгуками тих, хто вже використовував степпер, і дізнатися, чого варто чекати насправді.

Степпер для схуднення - відгуки про застосування.

* Відгуки зібрані з форумів, обговорень у групах і коментарів на блогах.

Купувала б / у по оголошенню в інтернеті. Колишня господиня по секрету сказала, що скинула 6 кілограмів на ньому. Але у мене ніяких змін за вагою не спостерігалося. А так да ... м'язи на ногах підкачалися помітно.

Теж купила собі степпер для схуднення, правда не міні, а великий, з рукоятками (місця займає не менше, ніж "еліпсоїд") Сідниці і ноги підкачалися і вага скинула небагато. Тільки от не впевнена, що схудла завдяки тренажеру - я просто шоколад і чіпси є перестала. А ось подруга взяла собі міні-степпер і каже, що немає результату, але вона і їсть багато :)

Цілком влаштовує. Нудний, але зате ефективний. Проходжу по 2000 кроків за раз. Якщо хочете схуднути, то ось порада - оберніться харчовою плівкою і тренуйтеся годину (-1 см за раз - перевірено).

Займалася два місяці на поворотному степпері Twister TF1055. Тренувалася щодня по 30-35 хвилин за спеціальною програмою (при покупці з ним був диск, з інструкцією для тренувань). Але крім степпера для схуднення ще качала прес, нахили робила, ну і про дієту, звичайно, не забувала. Весь цей час вела щоденник і записувала результати. У підсумку з попи і грудей пішло по 6 см, а з талії 7 см. Вага правда знизився всього на 3 кг, але живіт помітно зменшився і м'язи все підтягнулися. 



Тренуюся більше місяця. Увечері з роботи приходжу і проходжу по 3000 кроків (хвилин 50 займає). Пот річкою тече, речі можна вичавлювати після тренування. Хочу з 67 схуднути до 62 або 63 хоча б. Поки вага не дуже добре йде, але стегна в обсязі стали менше - брюки вже натягую без праці :) Плюс в ногах відчувається тонус.

Степпер для схуднення - відгуки

Рівне 4 тижні минуло з першого заняття. Ноги і сідниці помітно підтягнулися, що дуже приємно. Коли проходжу 1500 кроків, то беру кілограмові гантельки і ще 700 кроків. Подобається, що при заняттях дуже комфортно дивитися телевізор, включила фильмец - і вперед! Якщо хочете схуднути, то йти треба швидше, тоді потієш сильно, а значить і кілограми йдуть. Займаюся приблизно через день.

Ходжу займатися у фітнес-центр. І ось що я помітила. Стрункі дівчата на степперах займаються не менше півгодини (навіть по годині частіше), а ті, у кого зайва вага є, до степпер або взагалі не підходять, або хвилин на 10 всього їх вистачає.

Якщо коротко, то ось мій відгук - степпер для схуднення річ хороша, але їм одним не обійтися!



А тепер докладніше. Працюю за такою схемою:

1. За 30 хвилин до тренування склянку води.

2. Наношу антіціллюлітний крем.

3. Натягую штани, які не пропускають повітря.

4. Проходжу 2700 кроків (40 хвилин і приблизно 400 кілокалорій). Під час заняття чергую швидку і повільну ходьбу. Взагалі, менше 30 хвилин займатися немає сенсу, так як жир тільки через півгодини починає спалюватися.

5. Після заняття намагаюся не їсти і не пити протягом 1,5 годин.

Але це ще не все :) Якщо дійсно хочете схуднути, то ваше денне меню повинно містити 1200-1500 ккал (після 6 не їсти).

За два місяці і два тижні такого режиму я скинула 7 кг.

Я теж для схуднення степпер використовую. Більше трьох місяців вже. Почала займатися дуже активно - 5-6 разів на тиждень крокувала від 20 до 40 хвилин. Моя сама проблемна зона - ноги (будова фігури у мене «груша»). Через 3 місяці, обхват стегон зменшився зі 103 см до 94 см, а об'єм ноги в широкій частині з 65 см до 54 см. І це при тому, що останнім часом менше стала займатися. Так що робіть висновки самі -) Так, про правильне харчування не забувайте, без нього навряд чи щось вийде.

У мене вдома побувало цілих три степпера. Перший був найпростіший, я тренувалася на ньому місяць, але дуже-дуже активно. Результат був чудовий - на попі нічого зайвого не залишилося, ніжки підтягнуті. Але тренажер не витримав мого напору і зламався :)

Я купила собі великий такий, з поручнями. Він абсолютно не вписувався в інтер'єр і займав багато місця, тому подарувала подрузі його :)

Тепер купила поворотний, але не з рукоятками, а з експандери - дуже компактний виходить. Буду продовжувати тренування. Якщо хочете схуднути за допомогою степпера, то це цілком можливо, але потрібно регулярно займатися. Моя подруга проявила за останні півроку силу волі і займалася щодня по 2 години. Підсумок - мінус 20 кг.

Які висновки можна зробити з наведених вище думок? Виходить, що степпер дійсно може виявитися гарним помічником при позбавленні від зайвої ваги.

Заняття на цьому тренажері помітно підтягують м'язи ніг і сідниць і допомагають скинути зайві кілограми. Але, як видно з відгуків, щоб домогтися результату, необхідно займатися регулярно не менше 40 хвилин і при цьому дотримуватися хоча б найпростішу дієту.

А ви пробували використовувати степпер для схуднення? Чекаю ваш відгук у коментарях :)


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Степпер для схуднення - відгуки. Чи можна скинути зайві кілограми, займаючись на степпері?