5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Тенотен - відгуки, інструкція із застосування, ціна, аналоги

РедагуватиУ обранеДрук

Тенотен - відгуки

Таблетки «Тенотен» - російський гомеопатичний препарат, що застосовується при стресах і тривозі. На сьогоднішній день є одним з найбільш популярних препаратів, його виписують як дільничні терапевти, так і доктора наук, що консультують в платних клініках.

Мені, як і багатьом тисячам пацієнтів, прописали приймати даний препарат. Сьогодні хочу поділитися своїм відкликанням про Тенотене. Також ви зможете знайти в цій статті інструкцію із застосування Тенотена та інформацію про його ціну.

Тенотен: інструкція із застосування

Спосіб застосування

  • Приймати 2-4 рази на добу по 1-2 таблетки;
  • Курс лікування 1-3 місяці;
  • Розсмоктувати в роті до повного розчинення, але не під час їжі.

Якщо протягом місяця таблетки вам не допоможуть, необхідно вирушити до лікаря повторно.

Протипоказання

  • вік до 18 років;
  • індивідуальна чутливість до компонентів.

Цікаво, чи багато людей знають, як їх організм переносить «антитіла до мозгоспеціфіческому білка S-100»? :)

Побічні ефекти

В інструкції сказано, що побічних ефектів при дотриманні дозування не виявлено, але відгуки про Тенотене свідчать від можливих головних болях і незначною сонливості після його застосування.

Чи можна застосовувати Тенотен при вагітності та лактації?

Це питання виробниками не вивчався.

Взаємодія з іншими препаратами



До теперішнього часу випадків несумісності не було виявлено.

Інструкція по застосуванню Тенотена відзначає один важливий момент - приймати таблетки можна не пізніше ніж за 2 години до сну!

Мій відгук про таблетки Тенотен

У мене не було депресії або тривоги, настрій був цілком хороша. А ось підвищена нервова напруженість - це про мене.

Голова постійно зайнята якимись проблемами і пошуком їх вирішення. Причому проблеми аж ніяк не носять негативний характер, вони пов'язані з роботою і, навпаки, цікаві.

Тенотен - відгуки лікарів і пацієнтів

Отже, Тенотен був покликаний допомогти моєму мозку навчитися розслаблятися і абсолютно не впорався з цим завданням.



Як довго я брав таблетки?

Лікар прописав приймати по 1 таб. 3 рази на добу протягом місяця. Але я протримався лише 2 тижні.

Перший тиждень не було жодного ефекту, ні поганого, ні хорошого. А на другого тижня я став ще більш збуджений і напружений, зосередитися на чомусь було просто неможливо. Також було відмічено підвищення верхньої тиску до 140/145.

Не готовий з упевненістю стверджувати, що все це результат застосування Тенотена, так як з моїм самопочуттям постійно відбуваються незрозумілі речі. Але те, що Тенотен мені нітрохи не допоміг - це факт.

А через кілька днів після припинення використання таблеток, мій стан стало колишнім.

Тенотен: відгуки лікарів та інших пацієнтів

Що говорять інші пацієнти?

Якщо почитати відгуки на форумах, то стає ясно, що я не єдиний, кому не допоміг цей препарат. Хочу зауважити, що ми говоримо саме про Тенотене для дорослих!

Багато хто скаржиться, що не отримали очікуваного ефекту від застосування таблеток. Стреси на роботі, післяпологовий період, складні ситуації в сім'ї - в подібних ситуаціях люди зверталися за допомогою до Тенотену, але більша частина не отримувала віддачі.

А ось про дитячий Тенотене відгуки більш радісні. Задоволених мам явно більше, ніж розчарованих.

Чому Тенотен так люблять лікарі?

Судячи з усього, позитивні відгуки лікарів пов'язані в першу чергу з відсутністю побічних ефектів. Багато аналоги Тенотена після застосування призводять до сонливості. Даний же препарат в більшості випадків переноситься без наслідків.

Так, вище я писав про можливі головних болях і сонливості, але відгуків з подібними скаргами було дуже-дуже небагато.

Тенотен: ціна

Ціна на Тенотен в аптеках міста Новосибірська коливається від 150 до 200 рублів.

Найнижчі ціни можна знайти в наступних аптеках:

  • Ладушка - 144 руб.
  • Фармакопейка - 151 руб.

Аналоги Тенотена

Аналогічну дію надають десятки заспокійливих препаратів: Ново-Пасит, Афобазол, Персен. Та й Гліцин з натяжкою можна назвати аналогом :)

А ось по активної речовини мені відомий тільки один аналогічний препарат - це Пропротен-100.

Шановні читачі, я прошу вас також залишати в коментарях свої відгуки про препарат Тенотен. Крім того, з сьогоднішнього дня я починаю приймати ваші відгуки про будь-яких популярних ліках. Якщо ви хочете поділитися своїм відкликанням, пишіть мені на пошту.


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Тенотен - відгуки, інструкція із застосування, ціна, аналоги