5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Як позбутися від нестерпної чутливості зубів?

РедагуватиУ обранеДрук

zub_bolit
Зміст статті:

Небагато серйозно замислюється про здоров'я своїх зубів, поки не зіткнуться з якою-небудь недугою. Найчастіше від людей можна почути скарги на підвищену чутливість зубів: «Чому зуби стали хворіти, коли я п'ю гарячий чай?» І тому подібні скарги. Звичайно, зуби, за природою своєю, реагують на такі фактори, як температура, хімічні властивості нездорової їжі, на їжу з природно-підвищеним рівнем кислотності і на фізичні дії.

Якщо людина зі здоровими зубами НЕ БУДЕ спеціально перевищувати норму, наприклад, не пити окріп або не вживати щодня по пляшці кока-коли, то навряд чи він поскаржиться на чутливу емаль. Можливо, тих, хто взагалі не скаржиться на зубний біль, з дитинства привчили регулярно використовувати зубну пасту і ополіскувачі. При цьому, засоби для чищення зубів були якісними, персонально підібраними. Але це не єдиний показник здоров'я порожнини рота. Здоровий спосіб життя, правильне харчування і дихання також впливають на здоров'я зубів.

У більшості росіян причиною підвищеної чутливості зубів зазвичай є оголення дентину. Докладніше про це читайте тут.



chuvstvitelnost

до змісту ^

Швидке знеболювання

Зазвичай, підвищена чутливість проявляється різкою зубним болем, при взаємодії з дратівливими факторами, і поступово сходить. Неприємне відчуття викликається зубним нервом, через те, що емаль ослабла і не дає потрібної захисту зубах. Щоб швидко знизити зубний біль, можна розкришити таблетку знеболюючого дії і накласти на хворий зуб вийшов порошок.

до змісту ^

Чим лікуватися?

На думку провідних стоматологів, кращу методику лікування від геперестезіі (назва хвороби) зможуть запропонувати тільки фахівці в стомотологіческіх клініках, але можна користуватися і народними засобами. У першу чергу потрібно визначити, що саме сприяє подразнення зубного нерва і постаратися уберегти зуби від дратівної дії. Повністю позбавитися від цієї недуги відразу не вийде. В інтернеті є маса корисних для зубів рецептів: відвари з трав, настойки з сушених перетертих овочів і т.д.

до змісту ^

Прості поради

Рекомендується, їсти більше продуктів, що містять вітаміни C і D. Кількість цукру в їжі потрібно мінімалізувати. Лісові ягоди будуть корисні не тільки для емалі, але і для ясен в тому числі. По можливості, потрібно намагатися приймати їжу і рідину однієї темпери, уникаючи різких стрибків від холодного до гарячого і навпаки. Куріння вже точно не додасть зубам здоров'я.

А для серйозного зміцнення емалі обов'язково пропити курс кальцію та БАДів на основі морських водоростей.


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Як позбутися від нестерпної чутливості зубів?