5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Свічки від геморою - які краще для лікування?

РедагуватиУ обранеДрук

Зміст:

засоби для лікування інтимних зон Свічки від геморою (див. Фото) є консервативним методом позбавлення від недуги. Тому їх не завжди можна застосовувати в лікуванні даного захворювання. Застосовувати супозиторії слід починати тільки після того, як був точно встановлений діагноз. У статті ми загалом розповімо, які існують на ринку препарати, як краще використовувати їх, проводячи лікування даного стану. Щоб дізнатися конкретний список ліків з описом їх властивостей, фото і відгуками - переходите за посиланням (Можете відкрити нову вкладку, якщо спочатку хочете дочитати дану статтю). Важливо розуміти - на питання "які краще" в тому чи іншому конкретному випадку, може відповісти тільки фахівець, провідний діагностику вашого захворювання. В аптеках продаються самі різні свічки від геморою - відрізняються вони між собою за характером дії. Одні призначені зменшувати больові відчуття, які викликає хворобу. Інші супозиторії чинять загоює. Це означає, що ці свічки проти геморою допомагають швидше провести лікування існуючих ран і тріщин в прямій кишці і в анальному отворі. Треті - це кращі свічки геморою для лікування кровотечі. Вони здатні припинити потік крові за чет підвищення її згортання.

Як зробити вибір

Продукція, свічки від геморою і тріщин, проти внутрішньої і зовнішньої форми захворювання розрізняються за ціною. Але часто це не показник того, що від геморою недорогі свічки гірше, ніж їх більш дорогі аналоги. Зазвичай ліки місцевого виробництва коштують менше, ніж привізні, імпортні. Вартість складається з декількох параметрів. У випадку з закордонними препаратами, ціна їх збільшується за рахунок вартості доставки, митних зборів і т.д. Дивіться на відгуки пацієнтів, щоб трохи передбачити дію препарату. Ціни на деякі препарати наведені в таблиці

Реліф 12 шт.250 руб.
Проктозан 10 шт.200 руб.
Іхтіол 10 шт.70 руб.
Супозиторії з обліпиховою олією60 руб.
Постерізан 10 шт.150 руб.
Нігепам 10 шт.150 руб.
Супозиторії з прополісом 15 шт.450 руб.

Якими ліками здійснювати лікування, вибирати вам самим. Все залежить від вашої фінансової можливості. Комусь під силу придбати вельми ефективні препарати проти цієї неприємної хвороби імпортного виробництва за досить високою ціною. А хтось може купити тільки дешеві, китайські (див. Фото).

Відмінності за складом

різновиди свічок

  1. Обезболивающе есвечі при геморої. Головне призначення знеболюючих препаратів полягає в дії проти больового синдрому, який викликає хворобу прямої кишки. Складаються вони з новокаїну або анестезину. Ці хімічні елементи дуже добре знімають весь існуючий дискомфорт, свербіж і біль. Однак застосування анестетиків має ряд протипоказань. По-перше, вони дуже сильно підвищують артеріальний тиск. Тому їх не можна використовувати в лікуванні у хворих гіпертонією. Також не рекомендується застосування знеболюючих свічок від геморою в осіб похилого віку, коли підвищений тиск вважається нормальним в силу вікових змін в людському організмі.
  2. Кровоспинні. На відміну від знеболюючих складу цих свічок для геморою входять такі компоненти, як дицинон, вікасол, хлористий кальцій. Всі ці хімічні елементи підвищують згортання крові. Це дуже важливий факт в лікуванні препаратами проти кровотечі. Втрата крові, якщо її не зупинити, може призвести до виникнення анемії. Це захворювання небезпечно не тільки для здоров'я людини, але і для його життя.
  3. Протизапальні свічки від геморою. До складу цих супозиторіїв входять різні компоненти, які мають бактерицидну дію. Найкращі протизапальні препарати з цієї групи містять масло обліпихи. Воно не тільки допомагає прискорити загоєння ран і тріщин в прямій кишці і в анальному отворі, а й вбиває бактерії, мікроби та інші мікроорганізми, які викликали запальний процес, слідчо, зі зменшенням запалення настає і знеболюючий результат. Подібний ефект мають і такі компоненти рослинного призначення, як прополіс, масло чайного дерева, екстракт звіробою, деревію і т.д.


Як використовувати?

використання і застосування свічок від геморою Безсумнівно, супозиторії проти даного неприємної недуги сьогодні є гарним засобом лікування захворювання, нарівні з таблетками. Однак навіть кращі з них не нададуть потрібної дії, якщо ними не правильно користуватися. Дуже важливо знати, які потрібні вам супозиторії, як вставляти їх, коли найкраще проводити лікувальну процедуру і скільки разів. Свічки від геморою потрібно ставити ввечері перед тим, як ви збираєтеся лягати спати. Добре, якщо перед процедурою ви спорожнили кишечник. Після акту дефекації потрібно обов'язково зробити водну процедуру. Анальний отвір має бути чистим до початку лікування. Супозиторій необхідно розкрити і зняти захисну оболонку. Робити це потрібно вже в повністю готовому стані, щоб можна було відразу ввести супозиторій в анальний отвір. В іншому випадку він почне танути. Після того, як він був введений в пряму кишку, потрібно відразу лягти на спину і полежати так не менше тридцяти хвилин. Цього зазвичай достатньо для того, щоб лікарський препарат розтанув і потрапив у кров. Більш конкретні нюанси з приводу використання кожного з ліків можна прочитати в інструкції, що додається до того чи іншого лпрепарату. Порадити ліки проти недуги може тільки ваш лікар, що знає індивідуальні особливості перебігу захворювання. Навіть, якщо у вас є цілий список даних препаратів і маса позитивних відгуків, це ще не гарантує, що вони вам допоможуть. Тільки ваш доктор знає конкретний стан вашого захворювання прямої кишки і може підібрати правильне лікування.

Лікування хвороби народними засобами можливо. Але будь-який рецепт перед тим, як почати його використовувати, повинен бути схвалений лікарем. Більшість методів народної медицини, які використовуються в комплексі з традиційними способами лікування, допомагають прискорити боротьбу людини проти даної патології. Тому їх потрібно використовувати, але тільки ті, які дозволяє лікар.



Народна мудрість

Таке засіб від геморою як супозиторії з картоплі і обліпихової олії готують за такими рецептами:

  1. Візьміть звичайний картоплю. Його потрібно очистити від шкірки. Потім вирізати з бульби супозиторії, рівні за розміром вашому мізинця. Головне, щоб краї були не гострі. А то вони можуть ще більше поранити і так запалені і опухлі тканини. Супозиторій потрібно вставити в анальний отвір ввечері і залишити до ранку. Вона вийде самостійно в процесі акту дефекації.
  2. Обліпихова. Для їх приготування необхідно придбати масло з обліпихи. Потім згорнути в трубочку один ватний тампон і занурити його в масло обліпихи. Отриману трубочку потрібно вставити на ніч в анальний отвір. За відгуками пацієнтів, це доступна і ефективна терапія.

Більше про лікування народними засобами читайте тут і дивіться фото - посилання. Ну і наостанок фото і відео - наскільки просте лікування без операції: Не забувайте, що тільки своєчасна реакція на симптоми захворювання і правильне лікування запобіжить негативні ускладнення вашої кишкової проблеми. Будьте здорові! Відгуки пацієнтів:

  • Реліф

Тепер буду користуватися тільки реліф. В аптечці мається ліки наперед, про запас. Ліки дійсно допомагає впоратися з сверблячкою. Загалом, хотіла я почати лікувати геморой на ранній стадії, але спочатку купила в аптеці інше ліки. Але мені не допомогло, процес одужання з мертвої точки не зрушив, і тільки тоді я придбала Реліф. Нарешті, зник свербіж (саме тому Реліф у мене про запас повинен бути обов'язково). Після першого застосування стало легше, а після другого свербежу не було зовсім. Стілець нормалізувався, біль зник. Препарат не з дешевих, але він вартий того.

  • Проктозан

Як часто буває з'явився і в мене після пологів геморой. Вузли вже випадали назовні, в туалет по-великому ходила з кров'ю і нестерпним болем. До пологів не знала цих проблем, а тепер відчула повною мірою. Доктор порадив Проктозан. Препарат німецька, коштує дорого. Пробувала і супозиторії, і мазі. Ефект хороший від обох ліків. Ні крові, ні болю не стало в перший же день.

  • Натальсід

Мені всього 20 років. Я завжди думав, що геморой - це доля людей з сидячою роботою або літніх. Але ні, як я помилявся! Я не міг нормально сидіти, рухатися, а в туалет ходив з таким болем, що іноді котилися сльози. Звернувся до лікаря. Він порадив мені Натальсід. Вставляв по одній свічці в пряму кишку на ніч. Стало легше, а через тиждень лікування вузол зменшився в розмірах. Але я ще не користуюся туалетним папером, підмивати кожного разу після туалету (по можливості). І дотримуюся дієти - їм продукти з великою кількістю клітковини - тоді стілець стає м'якше, запорів не буває.

  • Свічки з красавкой

Місяць боровся з гемороєм, лікувався дорогими свічками, які радив лікар. Але не допомогло. Пішов в аптеку і купив дешеві. Ефект просто відмінний. У перший день не стало болю. На другий день нормалізувався стілець. Через тиждень забув, що таке геморой. Шкода грошей, що витратив на дорогі ліки, які не допомогли мені.

  • Іхтіол

Малася у мене під час вагітності невелика шишка. При напруженні починала кровоточити. Доктор порадив іхтіолові свічки. Після застосування курсом тиждень геморой перестав турбувати. Але шишка так і залишилася. Народила дитинку, і через місяць знову загострення почалося. Знову пролечилась курсом (іхтіол можна застосовувати при годуванні груддю). Але шишка все ще є, думаю, це пов'язано з тим, що у мене геморой запустився, а не на початковій стадії. Треба знову до лікаря, може, операція з видалення шишки потрібна.


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Свічки від геморою - які краще для лікування?