5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Амітриптилін - відгуки лікарів і пацієнтів

РедагуватиУ обранеДрук

Відгук про препарат Амитриптилин

Вже не перший місяць я публікую відгуки від людей, які не з чуток знають про багато препаратів, їх властивості та протипоказання. Сьогоднішня стаття не виняток. На цей раз відгук про препарат на мою пошту надіслав Володимир з Владивостока, і попросив його опублікувати, що я власне і зробив.

Хочеться нагадати, що я приймаю відгуки абсолютно у всіх, якщо тема зачіпає сферу медицини. Якщо ви знаєте, про яке або препараті, медичному закладі або лікаря не з чуток і можете розповісти читачам мого блогу щось корисне, прошу, пишіть мені на e-mail.

Власне сьогодні я виклав відгук про амітриптиліну. Прочитав я про цей препарат купу інформації, перелопатив багато сайтів і статей, і в мене з'явилося багато питань щодо корисності та дії Амітриптиліну на організм людини.

Амітриптилін - відгуки лікарів і пацієнтів

Щоб не ходити навколо, давайте прочитаємо відгук Володимира, який випробував дію препарату на собі.

Амітриптилін - відгук від пацієнта



Ось що пише Володимир:

Здрастуйте Павло, ось вирішив написати вам відгук про таке препараті, який користується популярністю у людей з психологічними розладами у вигляді депресії, власне називається він - Амитриптилин.

Чому я вирішив написати вам про Амитриптилин свій відгук? Справа вся в тому, що навколо цих ліків ходить маса суперечок, щодо його корисності й ефективності. Так от, я, звичайно ж, не так довго його приймав, але факт у тому, що він мені допоміг, і я вирішив поділитися своїм досвідом. Розповісти так скажемо, правду матінку.



Все почалося з того, що у мене з'явилося безсоння, я погано спав, був постійно якийсь депресивний настрій, я став дуже дратівливим і нервовим. Це тривало протягом декількох місяців. Причину, звичайно ж, озвучувати не буду.

Якось раз згадав, що в Америці дуже популярно ходити до психотерапевта (судячи по фільмах), який, у разі виявлення будь-якої проблеми у людини, призначає якісь антидепресанти, от і я вирішив спробувати. Після походу до лікаря, він призначив мені курс препарату, який називається - Амитриптилин Нікомед.

Що я можу сказати, дуже сильний препарат, після якого тебе просто напросто вирубує. Не в прямому сенсі звичайно. Просто він допомагає заспокоїтися, і ти почуваєшся невимушено, депресія кудись зникає. Так, до речі, на багатьох сайтах я читав інформацію, що людям цей препарат часто допомагає не тільки з проблемами психологічного характеру, а й з проблемами шлунково-кишкового тракту, це дійсно так.

Однак у кожної медалі є дві сторони, Амитриптилин Нікомед не виняток. Як і у будь-якого іншого препарату, у нього є свій ряд побічних ефектів. Що було в мене, я зараз розповім. Так як я вживав його щонайбільше місяць, у мене були значні побічні ефекти, у вигляді головного болю, сухості в роті, іноді крутилася голова, ставало погано, і була незначна нудота.

На тлі цих побічних ефектів я все-таки зважився перейти на більш легкі препарати після, майже місяця використання Амітриптиліну. Побічні ефекти були значними і виникали не так часто, але все-таки вони були, і це мене турбувало, що і стало причиною зміни ліки.

Хочу зауважити, що кожна людина має різними фізичними особливостями, тому якщо у мене були побічні ефекти, не факт, що вони будуть у вас. Факт в тому, що він мені допомагав побороти депресію.

На даний момент я вже не сиджу на Амінтріпліне, але з'явилася деяка залежність від антидепресантів. Після того, як протягом тривалого часу не пью ліки, починаються трястися руки, виникають головні болі і я стаю дратівливим. Це симптоми звикання, тому потрібно зав'язувати. Зараз сиджу на більш легких препаратах, які допомагають мені і не викликають якихось серйозних побічних дій. Незабаром хочу взагалі зав'язати з усім цим, так як до добра це не приведе.

В принципі на цьому все. Який я висновок зробив з усього цього і що можу порадити вам. Не варто сподіватися на антидепресанти, вони лише створюють штучне спокій у людини і по дії нагадують наркотичні речовини. Треба сподіватися на самого себе і вирішувати проблеми самому, а не за допомогою таблеток.

Амітриптилін Нікомед - відгуки лікарів

Досліджуючи численні медичні сайти, форуми я знайшов багато корисної інформації та відгуки лікарів стосовно даного препарату, які прописують ці ліки. Багато лікарів сходяться на думці, що дані ліки дуже ефективно не тільки в плані лікування депресивних розладів, а й при лікуванні такої хвороби як булімія. Кінцевий результат такий, що багато пацієнтів успішно проходять курс лікування і одужують.


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Амітриптилін - відгуки лікарів і пацієнтів