5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Чим шкідливий фаст фуд?

РедагуватиУ обранеДрук

Чимось шкідливий-фаст-фуд?

Сьогодні поговоримо про смачну, але нездорової їжі. Мені цілком зрозуміло, чому фаст фуд користується такою неймовірною популярністю. Це швидко, смачно і не особливо дорого. Думаю, саме з цієї причини гамбургери і хот-доги сьогодні є найпоширенішим обідом російських студентів.

Сподіваюся, що дана стаття спонукає вас задуматися про шкоду фаст фуду і наступного разу зробити вибір на користь здорового харчування.

Не варто думати, що їжа швидкого приготування - це винахід ХХ століття. наприклад, у Древньому Римі можна було купити страву, яке являло собою яловичу котлету з шматком хліба - такий собі полугамбургер. До речі є думка, що середньостатистичний римлянин з'їдав фаст фуду більше, ніж американець сьогодні. Але мені в це чомусь слабо віриться.

Індустрія же сучасного фаст фуду з'явилася в 20-х роках минулого століття в Америці. І сьогодні американці є найбільш наочним прикладом шкоди фаст фуду. 54 мільйони жителів США страждають ожирінням, середня вага дорослої людини становить 100 кг.

Але найжахливіше, що проблеми із зайвою вагою відчувають не тільки дорослі. Майже половина американських школярів мають зайві кілограми.



Хоча це й не дивно, адже всі ресторани швидкого харчування орієнтовані в першу чергу на дітей. Веселі клоуни та іграшки в подарунок до обіду привертають дитячу увагу, і багато школярів стають завсідниками McDonalds.

Дуже не хочеться, щоб наші школярі були схожі в цьому плані на американських. Але, на жаль, сьогодні саме в Росії McDonalds відкриває найбільше ресторанів на рік.

Чим шкідливий фаст фуд?

Як ви вже зрозуміли, найпоширенішим наслідком вживання гамбургерів і іншого є ожиріння. Фаст фуд містить багато жирів і консервантів і тому є дуже калорійною їжею.



Наприклад, стандартна порція картоплі фрі містить близько 400 ккал, а найменший стакан пепсі - 250 ккал. Але це лише менша частина стандартного обіду.

Гастрит і виразка шлунка також характерні захворювання любителів швидкого харчування. Не секрет, що найпоширенішим напоєм на додаток до біг макам кола і інша гидота. Коли після вживання фаст фуду, холодна газована вода потрапляє в шлунок, то жир стає густим, а шлунку дуже непросто працювати в таких умовах.

Наступною проблемою є якість продуктів. Упевнений, що виробники самси і хот-догів не дуже про термін придатності та умови зберігання продуктів. А як вони готують? Ви часто бачите рукавички на руках торговця шаурмою?

Зате я не раз бачив, як люди замовляли це східне блюдо, а потім відверталися, щоб не бачити процес приготування :)

Не тільки що, але й як!

Вживання фаст фуду часто здійснюється на ходу. При цьому голова їдця зайнята якими завгодно думками, але не про їжу вже точно! У такому випадку стан організму не відповідає хорошому засвоєнню їжі.

Як ви зрозуміли, фаст фуд є найлютішим ворогом травної системи. А оскільки в організмі все тісно пов'язане між собою, то страждає здоров'я в цілому.

Звичайно, якщо з'їдати по одному гамбургеру на місяць, то це особливо чи не позначиться на загальному стані здоров'я. Правда є одне «АЛЕ»! Доволі частими випадки отруєння, причому отруєння звичайно відбуваються серйозні, і є велика ймовірність потрапити до лікарні на процедуру промивання шлунка. Як вам така перспектива?

Буде не зовсім чесно з мого боку просто заявити про шкоду фаст фуду і не запропонувати альтернативних способів швидкого вгамування голоду. Тому найближчим часом чекайте статтю про корисні перекушування. А щоб її не пропустити, підпишіться на оновлення блогу.


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Чим шкідливий фаст фуд?