5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Що таке зож?

РедагуватиУ обранеДрук

Що-таке-ЗСЖ

Головною метою здорового способу життя є природне збереження здоров'я. Тому, для того, щоб розібратися, що ж він із себе представляє, давайте розглянемо чинники, від яких залежить наше здоров'я. Таких безліч, але серед них можна виділити декілька найбільш важливих. Ось вони:

1. Харчування. Тут все дуже просто: "Ми - те, що ми їмо!&# 187;

2. Емоції. Поки людина молода, він зазвичай недооцінює вплив емоцій на свій організм. Це груба помилка. Стреси і негативні думки знижують імунітет і часто стають причинами захворювань.

3. Сон. Від того скільки і коли Ви спите безпосередньо залежить Ваше самопочуття.



4. Фізична активність. Ви регулярно відвідуєте тренування або у вільний час віддаєте перевагу лежати на дивані? Цей вибір обов'язково позначиться на стані здоров'я.

5. Природність навколишнього середовища. Тут мається на увазі не тільки чистота повітря і води, але і натуральність вашого шампуню, зубної пасти, косметики та іншого.

Упевнений, тепер Ви вже здогадалися, в чому полягає здоровий спосіб життя! Отже, щоб бути здоровим і красивим необхідні:

1. Правильне харчування

2. Світлі думки

3. Здоровий сон

4. Регулярні фізичні вправи

5. Природна навколишнє середовище

Більш докладно про кожен з цих факторів я написав у відповідних статтях, які рекомендую Вам обов'язково прочитати. У них я просто і зрозуміло пояснюю основи здорового способу життя. А тут я хочу звернути Вашу увагу на те, що організм - це система, де все взаємопов'язано. І якщо Ви, наприклад, будете ідеально харчуватися, але при цьому постійно нервувати і не висипатися, то ніякого результату не отримаєте. Зрозумійте також, що знати як вести здоровий спосіб життя і вести здоровий спосіб життя - це зовсім різні речі! Необхідно регулярно дотримуватися наведені вище правила, тільки тоді Ви зможете відчути ефект від здорового способу життя. Це не зовсім просто, але все залежить тільки від Вас.


РедагуватиУ обранеДрук

» » » Що таке зож?