5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Діагноз: початківець блогер

РедагуватиУ обранеДрук

Початківець-блогер

Сьогодні я вперше беру участь у конкурсі блогосфери!

Суть цього конкурсу проста: потрібно описати мета ведення свого блогу. Саме цим я зараз і займуся :)

Я беру участь у міні-конкурсі
"Навіщо я веду свій блог!"Ти теж можеш взяти участь у ньому і виграти грошові призи!I місце - 500 рублів
II місце - 300 рублів
III місце - 100 рублівВсі подробиці за конкурсом тут.

Повинен зізнатися, що замислювався над цим питанням ще до того, як почав вести блог. Але ніколи до цього моменту я не викладав свої думки з цього приводу в письмовому вигляді. Вважаю, що це велике упущення і конкурс, який проводить Олександр є чудовим приводом, щоб виправити ситуацію!

Цілі ведення блогу (у порядку появи У МОЇЙ ГОЛОВІ):

1. Знайти однодумців. Так, так, саме з цього зародилася ідея створити свій сайт. Мені хотілося зібрати в одному місці всіх людей, яким цікаво вести здоровий спосіб життя. Це було потрібно мені для того, щоб я міг перейняти досвід від інших.

2. Спортивний інтерес. Коли я тільки задумав ідею створення сайту, то абсолютно нічого не знав про те як це робиться. І мені стало цікаво, чи зможу я зробити те, чого ніколи до цього не робив - це було змаганням для мене. А змагання я просто обожнюю.

До того ж, коли я поділився ідеєю створення сайту з одним зі своїх друзів, він висловив величезний сумнів щодо успіху моєї затії. Це дуже підігріло мій інтерес - іноді люблю робити що-небудь зло іншим :)))

3. Заробити купу грошей. Ідея створення блогу вже була відображена у переліку моїх справ на найближчий рік. Я приступив до вивчення літератури. Скрізь, де написано про те, як створити сайт, написано також і про те, як на ньому заробити!

Приблизно в той же час я подивився кіно під назвою "Соціальна мережа" - Там розповідається про одного хлопця, який заробив неймовірно багато грошей в Інтернет :) Звичайно, це посилило бажання заробляти на своєму блозі.

4. Додатковий стимул вести здоровий спосіб життя. Коли на блозі з'явився перший коментар, то я відчув свою відповідальність перед читачами. Я не хочу бути людиною, яка тільки розповідає, як потрібно правильно робити. Я хочу бути прикладом!

А тепер цей же список, але трохи інший :)

Цілі ведення блогу (в порядку важливості ДЛЯ МЕНЕ СЬОГОДНІ):

1. Створити джерело майже пасивного доходу. Мета трохи перейменувалася. Робіть висновки самі :) Більш докладно про способи досягнення напишу нижче.

2. Спортивний інтерес. Блог вже створений - можна сказати, що я пройшов кваліфікаційний раунд. Тепер мені цікаво, чи зможу я на ньому заробити.

3. Додатковий стимул вести здоровий спосіб життя.

4. Знайти однодумців. Думаю, що падіння цієї мети на останнє місце в чарті тимчасово. Обумовлюється це тим, що останнім часом у мене робочий настрій і хочеться добитися чогось саме в цій сфері.

Тепер докладно про те як я збираюся заробити.

Повинен зізнатися, що я поки не заробив на своєму блозі ні копієчки. І не буду з цим поспішати. Взагалі я тільки недавно серйозно задумався про те, скільки я хочу реально заробляти на своєму блозі. І якщо чесно, то я погано уявляв скільки можна заробляти на контекстній рекламі або продажу посилань.

Що б чіткіше уявити ситуацію, я звернувся до статті Олександра про його плани по заробітку на найближчий час. Крім цього я прочитав ще кілька статей на інших сайтах. І зауважив, що досить часто для новачків позначається сума 1000 $ в місяць через півроку-рік старанної роботи над сайтом.

Так як я не зможу витрачати більше трьох годин на день на ведення сайту, але все-таки вже не зовсім новачок, то поставив собі мету заробляти 6000 рублів на місяць до 12.04.2012 року. А відвідувати мій блог будуть 400-500 чоловік. Зізнаюся, що я позначив себе таку суму ще не знаючи способу, яким я їх буду заробляти. Я просто проінтерполіровал суму доходу в залежності від часу :)

Тепер прийшла пора подумати про те, як же я це здійсню!



Статті доходу такі:

1. Контекстна реклама.

Я користувався такими вихідними даними:

- приблизно 2% відвідувачів переходять з реклами

- один перехід = 5 рублів (таку ціну взяв з відеоуроків школи Трініті)

- 500 відвідувачів в день

500 * 2% * 5 = 50 руб / день

Виходить 1500 руб / місяць - результат дуже сумний! Але у вже згаданій статті Олександра про плани, він позначив суму зароблену на контекстній рекламі 1200 $! А це означає, що якщо користуватися моїми вихідними даними, то відвідуваність його сайту повинна бути більш 10 тисяч осіб на добу.

Він же збирається заробляти такі гроші лише з 1700 відвідувачами. Значить можливо, все йде трохи краще :) Тому я вирішив дочекатися того часу, коли на моєму блозі буде контекстна реклама (це буде при відвідуванні 100 осіб) і подивитися скільки ж насправді коштують кліки по тематиці мого сайту.

До речі якщо хтось мені підкаже як оцінити дохід від контекстної реклами, то будь ласка у коментар.

Загалом, поки я точно не знаю скільки коштує реклама, тому візьму по мінімуму і залишу колишню цифру 1500 руб. в місяць від контекстної реклами.

2. Партнерські програми.



Поки на моєму сайті є лише партнерка від сайту знижок Бігліон і вона нічого мені не принесла. Але це й зрозуміло - відвідуваність нульова!

Я вважаю, що товари і послуги для здоров'я сьогодні затребувані. Тому збираюся знайти партнерські програми по темі медицини і здоров'я. Поки абсолютно не уявляю скільки на них можна заробляти, тому ніяких розрахунків не викладаю :) Через два тижні я займуся пошуком і оцінкою партнерок і відразу ж внесу нову інформацію в статтю.

Але виходячи з моєї мети - 6000 руб. на місяць, я повинен буду заробляти 4500 на партнерських програмах. Упевнений, що це реально!

Так, як ви зрозуміли, більше статей доходів з мого блогу нету. Продавати посилання я не збираюся ще приблизно півтора року. Ну а інших способів я згадати не можу.

Що я буду робити:

1. Писати 1 статтю в 2 дні.

2. Розміщувати анонси статей в соціальних сервісах.

3. Купувати посилання приблизно по 300 рублів за штуку. Приблизно по одному посиланню на тиждень.

4. Спробую розмістити гостьові статті безкоштовно і платно.

5. Розміщувати "жирні посилання&# 187;

6. змінили дизайн.

Поради самому собі (блогерам):

а) Що потрібно робити для того щоб не опустилися руки, якщо нічого не виходить:

Просто ведіть блог для себе, не заморачивайтесь особливо щодо оптимізації статей, пишіть для задоволення. Це допоможе блогу триматися на плаву і підніме вам настрій :) Коли настрій підняте, то починайте діяти за планом.

б) Що НЕ ПОТРІБНО робити для того щоб домогтися своїх цілей:

Не потрібно забувати про те, що окрім вашого сайту, у вас є улюблені і близькі люди. Категорично заборонено не знаходити час для них!

Перенесіться в далеке-далеке майбутнє і уявіть, що ваш життєвий шлях скоро закінчиться. Хіба будете ви шкодувати про те, що свого часу мало часу провели за комп'ютером, створюючи свій блог?

Спасибі тобі, Саша, що організував цей конкурс.

Написання цієї статті дещо прояснило - виявляється я ще серйозно не замислювався про те, скільки і як я збираюся заробляти на блозі !!!

Тому в найближчі два тижні я гарненько над цим подумаю і внесу результати в дану статтю. Подивимося, що вийде - самому цікаво дуже :)

Обіцяні доповнення до статті.

Додаток 1.

Можна помітити, що я недавно поставив рекламу від гугл на своєму блозі. Зроблено це з однією лише метою - дізнатися скільки коштує клік.

Результат такої: один клік по рекламі приносить мені приблизно 20 центів. А це чудова новина! Значить я буду заробляти на рекламі не 1500 а цілих 3000 рублів на місяць.

Додаток 2.

Я гарненько проаналізував можливі партнерські програми для свого сайту. Я вирішив, що моєму блогу підійдуть партнерки від інтернет-магазинів товарів для здоров'я та БАДів. Всі програми пропонують 10-15% від покупок моїх рефералів. Крім того я залишу партнерку від Бігліон - ця загальнотематичних програма і думаю вона не завадить.

Виходить, мої реферали повинні накупити товарів приблизно на 40000 в місяць, що б я отримував свої заплановані 4500 руб.

Якщо чесно, то не знаю як порахувати приблизну прибуток від партнерки. Інформації в мережі я теж не знайшов. Схоже єдиний варіант - це розмістити на блозі рекламу партнерської програми і подивитися, що вийде.

Даних для оцінки доходу від партнерських програм замало!

Отже, виходить, що контекстна реклама буде приносити мені в два рази більше, ніж я планував. А ось з партнерськими програмами все виявилося не так просто - складно зараз прорахувати можливий від них дохід.

Тому я залишаю колишню цифру доходу на місяць: 6000 руб до 12.04.2012 р

Додаток 3.

Це стосується списку моїх справ щодо сайту. Я в найближчі пів року обов'язково зроблю тест. На тему типу "Наскільки ви здорові?". Тест буде напівжартівливій - буде цікаво :)


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Діагноз: початківець блогер