5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Фезам - відгуки лікарів і пацієнтів

РедагуватиУ обранеДрук

Відгуки про препарат Фезам

Не минуло тижня з моменту відкриття на блозі нової рубрики (я писав відгук про Тенотене), Як мені вже прийшов лист від читачки з проханням опублікувати її матеріал. Це дуже приємно, адже я довго сумнівався в необхідності заводити рубрику відгуків.

Хочу вам нагадати, що кожен з вас також може поділитися з громадськістю своєю історією через сторінки мого блогу. Якщо ви хочете розповісти про якийсь медичному закладі, лікарі або препараті, пишіть мені на e-mail або в коментарі до цієї статті.

Отже, сьогодні обговоренню підлягає препарат Фезам. Свій відгук про нього мені прислала жінка на ім'я Лариса із міста Волгорад.

Фезам - відгук від постійного пацієнта.

Ось що пише Лариса:

Чому я взагалі вирішила написати відгук? Справа в тому, що даний препарат був призначений кожному другому члену моєї сім'ї. Крім мене, його прописали моїй мамі і батьків чоловіка (всі вони - люди у віці від 58 до 64 років).

Почну зі свого випадку. Повинна зізнатися, що я почала пити Фезам за порадою подруги-лікаря. Мене турбувало погіршення пам'яті та концентрації уваги, на роботі часто стала допускати помилки в звітах через неуважність.

Поскаржилася на це подрузі, вона спробувала відправити мене здати аналізи, але це було марно :) У підсумку я домоглася від неї рекомендації пропити курс Фезама. На наступний день пішла в аптеку і купила його (він продається без рецепта).



Приблизно днів через 10 я стала помічати ефект від його застосування. Всього приймала його місяць, можу точно сказати, що Фезам справив на мої мізки позитивний результат.

Десь через півроку на роботі була напружена ситуація, і я знову стала погано з нею справлятися. Тепер вже самостійно я прописала собі курс Фезама, і він знову мене виручив.

Фезам - відгуки лікарів

Якби в той час мені потрібно було написати про Фезам відгук, то він був би виключно позитивний. Але через всього місяць я несподівано дізналася, що цей препарат в нашій родині приймала не я одна!



Виявилося, що Фезам був призначений майже всім моїм близьким родичам пенсійного віку. Мама і свекруха отримали рекомендацію від лікаря-невролога, а свекор від терапевта. Причому все це відбулося приблизно в один час, але в двох різних поліклініках.

У мене взагалі закралася підозра, ніби препарат призначають всім підряд для тестування ...

Тепер до результатів. Тільки свекруха пропила повний курс Фезама і помітила невеликі позитивні зміни (покращилася пам'ять, рідше стала боліти голова).

А ось свекор і мама не змогли протриматися більше тижня через появу слабкості і запаморочення. У підсумку мамі доктор виписала інший препарат, а свекор просто «забив» на лікарів.

Які висновки я зробила після цього:

1. Фезам підходить не кожному!

2. Наступного разу, коли у мене з'являться проблеми з мозковою діяльністю, не буду самостійно призначати собі Фезам, а проконсультуйтеся у лікаря.

Висловлюю подяку Ларисі за детальний огляд. Сподіваюся, він буде корисний комусь із моїх читачів.

Фезам - відгуки лікарів

На жаль, у мене не було відповідного випадку поговорити з представником білих халатів про цей препарат. Але ось на медичних форумах я знайшов деяку інформацію.

Відразу кілька лікарів говорять про Фезам, як про препарат з «недоведеною ефективністю та безпекою». Мовляв, його популярність - результат широкої рекламної кампанії і величезною комерційної вигоди для виробників.

Якщо серед читачів є лікарі, будь ласка, прокоментуйте ситуацію. Дуже цікаво дізнатися вашу думку.

А якщо серед читачів є люди, хто вже брав Фезам, то ви також в обов'язковому порядку залишайте свій відгук у коментарях.


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Фезам - відгуки лікарів і пацієнтів