5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Хулахуп для схуднення - відгуки. Як правильно крутити обруч для схуднення?

РедагуватиУ обранеДрук

Як правильно крутити обруч для схуднення?

Продовжую розкручувати тему хулахуп. У минулій статті була коротко описана історія хулахуп і дано поради з вибору обруча. Бажано вам володіти цією інформацією, тому, якщо не читали, то сміливо переходите на цю сторінку. Сьогодні ж ви дізнаєтеся, як правильно крутити обруч для схуднення і які відгуки залишають дівчини, вже випробували на собі хулахуп. 

Як правильно крутити хулахуп для схуднення?

Техніку обертання не дуже просто описати словами, але ще складніше сприйняти її в письмовому вигляді, тому не турбуйтеся, якщо щось не зрозумієте з першого разу :)

Перед початком занять обов'язково прочитайте статтю "Протипоказання до хулахуп".

Крутити хулахуп потрібно натщесерце!

1. Встаньте рівно, ноги на ширині плечей (можна, щоб одна була трохи попереду) або разом, в колінах трохи зігнуті. Коли ноги разом, обертати обруч трохи складніше. Але занадто широко ноги розставляти не треба.

2. Притисніть обруч до спини трохи вище талії, поверніть корпус вправо (якщо будете крутити обруч проти годинникової стрілки), а потім досить різко поверніться назад і відпустіть обруч.

3. Тепер починайте здійснювати плавні рухи, як би трохи розгойдуватися. Якщо ноги розставлені, то виходить, що ви переносите вагу з однієї ноги на іншу. При обертанні не повинні бути задіяні сідниці і груди - тільки талія, ноги і шия.

4. Чи має бути напружений прес при виконанні вправи? Схоже, що так. Принаймні, в популярних жіночих журналах написано саме так.

5. Коли ви відчуваєте, що хулахуп починає падати, то варто прискорити руху. Тоді він знову підніметься вище. До речі, металевий обруч при падінні може досить сильно вдарити по ногах (особливо болючі удари припадають на большеберцовую кістку і кісточки на ступнях). Тому починати тренування краще з пластмасовим хулахупом. Якщо ж у вас металевий, то намагайтеся його не впускайте :)

6. Скільки часу потрібно крутити хулухуп? Радять починати заняття з 3-5 хвилин і поступово доводити час тренування до 15-30 хвилин.

7. Щоб отримати хороший результат, бажано не тільки правильно крутити хулахуп, але й додатково виконувати вправи для пресу, спини і ніг.

У яку сторону крутити? Щоб навчитися, крутите обруч в тому напрямку, в якому вам зручно (ви відразу ж визначте зручне напрямок). Але потім постарайтеся чергувати сторони. Деякі в своїх відгуках про хулахуп пишуть, що в результаті тривалого одностороннього кручення форма талії зліва і справа стає різною.

Що робити з синцями? По-перше, можна постаратися їх запобігти. Для цього можна придбати спеціальний термопояс, обмотати талію широким шарфом або просто одягти светр. Але майте на увазі, що жоден варіант не гарантує вам відсутність синців на 100%. Будьте все ж готові, що перші тижні тренувань ваші стегна будуть прикрашати гематоми.



Але сильно турбуватися не варто. За відгуками дівчат, що регулярно займаються з обручем, синці зазвичай проходять протягом місяця після першого заняття і потім вже не з'являються.

Чи допоможе хулахуп для схуднення - відгуки тих, хто крутить.

Яна (vk.com/topic-28627911_26583587)

Кручу металевий вагою 1800 грам. Синці відразу ж з'явилися, але через два тижні минули. А результати залишилися - живіт йде, талія з'являється :)

Ольга (vk.com/topic-35486195_26528798)

Нудне заняття. Ну тільки якщо фільм якийсь дивитися чи з подружкою по телефону базікати. Вже місяць займаюся, талія ні на см не зменшилася. Хоча всі кажуть, що помітно. Може в мене сантиметр неправильно показує :)

Ольга (vk.com/topic-35486195_26528798)

Два з половиною місяці тренувань позаду. Кручу по 30-40 хвилин - боки зменшилися і талія вимальовується :) Спершу був масажний обруч вагою 0,9 кг, зараз збільшила вагу до 2,0 кг.

Юлія (vk.com/topic-28627911_26583587)



Для схуднення кручу звичайний металевий обруч, результати є і непогані! За півтора місяця з талії 5 см пішло, з стегон - 3.

Таня (blondnotes.ru/beauty/kak-krutit-xulaxup-dlya-strojnoj-talii.html)

Майже два місяці займаюся з утяжеленним обручем. Почала з 10 хвилин і поступово дійшла до 20-30 хвилин на день. Талія стала менше на 1,5 см, притому що не дуже обтяжують себе іншими вправами і поїдають все, що забажаю. Зараз хочу ще купити степпер собі.

Надінка 79 (krasna-devica.ru/forum/fizkultura/884)

Вже давно кручу обруч для схуднення, більше півроку. У мене масажний з шипами. Раніше займалася за півгодини і були величезні синці, а потім стала по 10-15 хвилин крутити, але кожен день. Від синців не залишилося сліду, а боки підтягнулися.

Exponenta (krasna-devica.ru/forum/fizkultura/884)

Читала-читала відгуки про хулахуп, і теж вирішила купити собі для схуднення. Поки займаюся лише 3 дні, результату не помітно, але сам процес мені приносить задоволення. Обруч у мене з кульками і досить важкий, щоб він не падав доводитися напружувати прес. Руки все тренування тримаю паралельно підлозі перед собою - теж не так то просто 15 хвилин їх тримати. Так що все тіло працює.

Щаслива (woman.ru/beauty/medley2/thread/4180319/)

Після народження другої дитини, почала крутити обруч, щоб в порядок фігуру привести. Через місяць талія стала на 5 см менше (з 69 до 64). Так що все працює. Почала займатися по 3-5 хвилин, потім до 20 дійшла і кожен день крутила.

Нателла ТАРО (woman.ru/beauty/medley2/thread/4180319/)

Знайомий інструктор дуже добре відгукується про обручі. Але він рекомендує обов'язково ще присідання виконувати і віджимання від столу. Крутити по 5 хвилин, два підходи краще.

Оленка (blondnotes.ru/beauty/kak-krutit-xulaxup-dlya-strojnoj-talii.html)

У мене стосунки з хулахуп почалися ще в юності. У 17 років вперше спробувала крутити обруч для схуднення (він був металевий з піском). Самий перший раз вправлялася хвилин 10 - наступного дня прокинулася з синцями. Але це мене не зупинило, продовжувала крутити через біль хоча б хвилини по 3. Так тижнів два тривало, потім стало не так боляче, а через місяць все синці розсмокталися, талія стала більш вираженою. Крутила на той момент по 20 хвилин. У загальній складності мого заряду вистачило десь на півтора місяця, потім просто набридло.

Наступного разу я дістала обруч в 30 років. Починати було набагато простіше. Адаптація тривала приблизно тиждень, і таких великих синців вже не було. Почала крутити по 15 хвилин, а через місяць вже по годині. Я навіть перестала помічати, що у мене на талії щось обертається. і тоді знову припинила займатися - набридло стояти по годині :)

Зараз мені 40. Живіт у мене в хорошій формі, але хочу довести до ідеальної :) Для цього дістала свій улюблений обруч. Почала з 10 хвилин, синців вже взагалі не було.

Тим, хто починає перший раз у мене одна порада. Проявіть завзятість і все у вас вийде!

Мішель (forum.cosmo.ru/index.php?showtopic=93289&st = 40)

В інтернеті в основному позитивні відгуки про хулахуп читала і вирішила теж спробувати. Пішла в спорттовари і купила обруч з кульками. Вибрала легкий, бо боюся, що важкий може внутрішнім органам нашкодити (від автора: прочитайте цю статтю (скоро буде), щоб дізнатися, коли хулахуп дійсно може завдати шкоди). Талія дійсно вимальовується і обсяг менше стає! Тепер, як тільки потрібно підкоригувати живіт, відразу беруся за обруч :)

CannaFka (forum.cosmo.ru/index.php?showtopic=93289&st = 40)

Кілька років тому крутила досить тривалий час, результат був. Але крутила тільки в один бік і досі у мене зліва лінія талії більш плавна, а правий бік здається більше. Потім тільки прочитало, що правильно крутити хулахуп в різні боки! Так що зараз буду крутити у зворотний бік :)

Ось такі відгуки про хулахуп залишають дівчата на форумах і блогах. Потрібно зауважити, що тема про користь обруча для схуднення і створення красивої талії дуже популярна. На деяких форумах в обговореннях можна зустріти кілька тисяч повідомлень, тому я спеціально перед кожним відкликанням залишив посилання на першоджерело. Ви можете зайти на ці сайти і додатково почитати відгуки там. Також я буду дуже вдячний, якщо ви залишите свою думку про хулахуп в коментарях до цієї статті :)


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Хулахуп для схуднення - відгуки. Як правильно крутити обруч для схуднення?