5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Коньяк підвищує або знижує тиск? Вплив коньяку на тиск.

РедагуватиУ обранеДрук

Коньяк-і-тиск

Коньяк однозначно є найвпливовішим алкогольним напоєм по відношенню до артеріального тиску. Якщо ви захочете поправити свій тиск чим-небудь спиртовмісним, то більшість людей порадять вам коньяк.

Але ось який парадокс при цьому спостерігається: 50% скажуть вам, що коньяк підвищує тиск, а інші 50% будуть стверджувати, що знижує! Якщо взяти середнє арифметичне, то вийде, що нормалізує - відмінний варіант, по-моєму :)

Як ви вже зрозуміли, підвищує або знижує коньяк тиск - це питання спірне. Тому давайте вислухаємо думку обох сторін.

Коньяк знижує тиск.



Основний аргумент звучить так: коньяк є судинорозширювальну засобом. Алкоголь дійсно розширює судини і тому тиск повинен знижуватися. Але в такому випадку, я не дуже розумію, чому говорять саме про коньяк? Чому ніхто не говорить, що горілка знижує тиск? Для мене це питання залишається таємницею, так що якщо хтось компетентний, то, будьте ласкаві, дайте відповідь в коментарях.

Коньяк підвищує тиск.

Розширення судин - це лише перший і тимчасовий етап впливу алкоголю на тиск. Через якийсь час серце починає битися частіше і виштовхує в артерії більше крові. І виходить, що тиск зростає!

І що в результаті, підвищує або знижує коньяк тиск? Виходить, що відразу після вживання, тиск знижується, але через якийсь час, навпаки, підвищується.

А як впливає кількість випитого? Як я зрозумів, доза має велике значення. Невелика кількість (50 мл) випитого якісного коньяку навіть позитивно впливає на серцево-судинну систему. При цьому судини трохи розширяться, але так як доза мала, то збільшення пульсу не відбудеться. І в такому випадку коньяк тиск знижує.

У великих же дозах коньяк тиск підвищує, навіть якщо у вас воно і так було вище норми. Тому зловживати будь-якими алкогольними напоями гіпертонікам вкрай не рекомендується.

У результаті ми з'ясували, що вплив коньяку на тиск залежить від часу і кількості. Якщо чесно, мене не дуже влаштовує така невизначеність, і я всерйоз замислююсь над тим, що б провести експеримент з цього приводу.

Хоча мої аналогічні експерименти з зеленим чаєм і каркаде не внесли жодних роз'яснень. Але я все ж думаю, що коньяк надає більш помітний вплив на тиск, і цей вплив можна буде зафіксувати.

Правда, особливого бажання вживати міцний алкоголь навіть в наукових цілях у мене немає, тому не буду обіцяти, що зроблю такий досвід.

Зате я знаю, вплив якого продукту на тиск, я точно можу вивчати з величезним задоволенням. Найближчим часом чекайте статей про каву!


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Коньяк підвищує або знижує тиск? Вплив коньяку на тиск.