5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Паста "сульсена". Відгуки, інструкція, ціна.

РедагуватиУ обранеДрук

Паста-Сульсена-мій-відгук

Може бути пам'ятаєте, кілька місяців тому я серйозно зайнявся знищенням лупи, яка мені до того часу неабияк набридла. Так от сьогодні я хочу поділитися з вами одним дуже ефективним рецептом.

На багатьох форумах я тоді прочитав відгуки про пасті «Сульсена». Рятівний засіб, чудовий ефект - такі компліменти висловлювали їй на кожному сайті. Купа позитивних відгуків та невисока ціна схилили мене до того, що б випробувати пасту на своїй голові.

Чесно кажучи, я дуже сумнівався в чудесних здібностях, бо вже мав невдалий досвід спілкування з іншими лікувальними засобами. Але перше застосування мене сильно підбадьорило! Лупа часто супроводжується свербінням шкіри голови, і саме ця проблема турбувала мене найбільше. Після першого застосування пасти я чухаю голову тільки у зв'язку з мозковою діяльністю :)

А після двох місяців застосування пасти «Сульсена» лупу мене більше не турбує. Я не можу сказати, що вона зовсім зникла. Якщо не мити голову 4 дні і гарненько потерти волосся руками, то кілька невеликих сніжинок обов'язково впадуть на землю. Але мене такий результат цілком влаштовує.

Мій відгук про пасту «Сульсена»

Переваги:

1. Знищує лупа. Мені для цього знадобилося близько двох місяці, але багато хто говорить, що вистачає декількох застосувань.

2. Позбавляє від свербіння шкіри голови.



3. Волосся довше залишаються чистими. До застосування пасти я мив голову майже кожен день. Зараз 2-3 рази на тиждень, не більше.

4. Бореться з випаданням волосся. Це не основне її напрямок, але тим не менш якийсь ефект є.

5. Покращує зовнішній вигляд волосся, надає їм здоровий блиск.

Недоліки:



Можна порахувати за недолік те, що пасту потрібно досить довго змивати. Також деяким може не сподобатися запах, але це вже на любителя. Мені здається, вона пахне сумішшю календули і лопуха.

Всі ці достоїнства і недоліки я особисто відчув на собі, можливо є й інші властивості у цього продукту. Але це мій відгук, тому пишу виходячи тільки зі свого досвіду.

Паста «Сульсена»: інструкція

Буває два різновиди пасти: 2% і 1%. Перша лікувальна, друга профілактична. Лікувальну можна використовувати також і для профілактики, просто користуватися їй потрібно рідше, ніж при лікуванні. Я саме так і робив.

Спосіб застосування:

Спочатку потрібно вимити волосся з шампунем і вже на чисте вологе волосся нанести пасту. При цьому найбільша увага потрібно приділяти не волоссю, а шкірі голови.

Після цього залиште пасту на кілька хвилин, потім змийте теплою водою. Я тримав пасту на волоссі 2-3 хвилини, як написано в інструкції. Але багато дівчат на форумах пишуть, що потрібно змивати її тільки через 15-20 хвилин для кращого ефекту.

Періодичність процедури: 2-3 рази на тиждень протягом 1-2 місяців. Я робив завжди по 2 рази на тиждень два місяці поспіль, потім став робити маску 2-3 рази на місяць для профілактики.

ВАЖЛИВО! Напевно, вам захочеться поставити тюбик з пастою на одну поличку з шампунем. Так робити не можна! Пасту потрібно зберігати в сухому місці і ванна кімната для цього не підходить!

Ціна питання

Тюбик об'ємом 75 мл останній раз я купив за 123 рубля. Десь можна знайти і менше ніж за 100 рублів. Вистачає мені його приблизно на місяць або навіть більше. Але у мене не дуже довге волосся, тому дівчина, звичайно, доведеться купувати її частіше.

Як бачите, вартість пасти в рази менше вартості лікувальних шампунів, саме з цієї причини я і рекомендую вам її. Якщо ви вирішили власними силами позбутися лупи, то моя вам порада - починайте з пасти «Сульсена».


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Паста "сульсена". Відгуки, інструкція, ціна.