5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Як стати блогером тисячником

РедагуватиУ обранеДрук

Як-стати-блогером-тисячником?

Дорогі читачі, сьогоднішній пост я пишу для тих, хто веде свій блог або тільки бажає приєднатися до блогосфері. Хочу поділитися з вами однією чудовою новиною :)

Сьогодні я розповім про блог Олександра Борисова. А в кінці поста для кожного з вас є одне привабливу пропозицію.

Відомо, що більшість людей, які бажають створити свій сайт і заробити на ньому, зазнають невдачі. Як ви думаєте чому? Я впевнений, що однією з головних причин є відсутність стратегії просування.

Чому для новачка так складно вибрати стратегію? Виходячи з власного досвіду, можу сказати наступне. В інтернеті дуже багато інформації про просування сайту. Десь інформація дійсно корисна, десь повна маячня, десь корисна, але незрозуміло викладена, десь вже застаріла і т.д. І новачкові дуже складно розібратися!

Я сам дуже багато часу витратив даремно, намагаючись скласти для себе найбільш ефективний план дій. Зрештою, я вирішив знайти популярний блог, автором якого є людина, яка сама донедавна був новачком. А потім просто повторити його дії!



Таким блогом став блог Олександра Борисова. Цьому сайту лише рік, а його щодня відвідують приблизно 3000 чоловік! Вражає? А найголовніше, що статті Олександра написані дуже зрозумілою мовою.

Я став уважно вивчати статті і намагався реалізовувати отримані знання на практиці. Приблизно через місяць-півтора відвідуваність мого блогу зросла з 10-20 до 100-120 чоловік на добу. Я вважаю, що це непоганий результат, якщо врахувати, що я приділяю блогу не більше двох годин на день.

Що ще цікавого є на блозі Олександра? Багато всього! Саша регулярно проводить конкурси з відмінними призами. Наприклад, зараз щотижня він публікує кросворд. Перші, хто розгадають ключове слово, отримують щедрі грошові призи. Раз на місяць на блозі проходить акція «Ракета», по якій будь-який охочий може отримати безкоштовний аналіз свого сайту.

Це говорить про те, що Олександр все робить в першу чергу для людей. Сам він є дуже цілеспрямованою людиною, і я вважаю, що саме на таких блогерів нам варто рівнятися.

Як стати блогером тисячником?



Ну а тепер найголовніша новина! Буквально вчора Олександр дав старт свого першого платного відеокурсу, який називається «Як стати блогером тисячником».

Ви розумієте, що це означає !? Тепер кожен з нас зможе отримати неймовірно цінну інформацію. Інформацію, завдяки якій кожен з нас зможе повторити шлях Олександра і створити відвідуваний і ПРИБУТКОВИЙ блог.

Я в цьому абсолютно не сумніваюся, тому я ВЖЕ замовив даний курс і вирішив брати участь в партнерській програмі.

Що ж я можу вам запропонувати?

Якщо ви вирішите купити відеокурс "Як стати блогером тисячником" по моїй партнерської посиланню, то я віддам вам ПОЛОВИНУ своїх комісійних! А так як я одним з перших купив даний курс, то моя комісія складає цілих 600 рублів. Просто повідомте мені свої дані і після оплати, я переведу гроші на ваш рахунок.

Як вам моя пропозиція?

Також я раджу вам взяти участь в партнерській програмі - таких щедрих умов я ще не зустрічав!

Так, мало не забув! Той, хто оплатить курс до 25 грудня, отримає не триста, а цілих ЧОТИРИСТА рублів!

До речі, я абсолютно впевнений, що за допомогою даного відеокурсу через півроку стану блогером тисячником! А ви можете підписатися на оновлення і стежити за тим як я це зроблю :)

Всім дякую за увагу.


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Як стати блогером тисячником