5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Здорові та корисні перекушування

РедагуватиУ обранеДрук

Корисні-прекуси

Сьогоднішня стаття присвячується швидкої і корисної їжі. Часто буває так, що просто неможливо знайти час або місце для повноцінного обіду.

Наприклад, студенту надається всього 15 хвилин для того, щоб відстояти в черзі і встигнути поїсти. Як у цій ситуації не порушити правила здорового харчування? Допоможуть корисні перекушування.

Якщо вірити рекламі, то ідеальним способом швидко вгамувати голод є вживання шоколадних батончиків або фаст фуду. Але такі способи нас не цікавлять, бо нічого спільного зі здоровим харчуванням вони не мають.

Корисні перекушування на роботі

1. Фруктам я віддаю перше місце. Найкраще підходять банани - Вони досить ситні і дуже зручні для транспортування. Фрукти смачні корисні, містять багато води і вітамінів - ідеальний перекус. Більше нічого додати.



2. Кефір - відмінний натуральний продукт. А ось в натуральності йогуртів я якось сумніваюся. Зазвичай йогурти містять різні добавки, які нейтралізують їх користь. Ні, я не вважаю, що йогурт це небезпечний продукт. Може бути якісь з них навіть корисні, але я віддаю свій голос за кефір :)

3. Горіхи і сухофрукти. Корисно і поживно, їх краще поєднувати з фруктами або додавати в кефір або йогурт - вийде дуже смачно.

4. Зараз тримаю в руці фруктовий батончик під назвою «Фрутілад». Все, що мене бентежить, це наявність в його складі добавки Е202. Але скрізь пишуть, що це найбезпечніший консервант в промисловості. Тому включаємо фруктовий батончик в наш список здорових перекусів.

5. Кілька квадратиків темного шоколаду будуть хорошим доповненням до будь-якого з вищенаведених продуктів.

Корисні перекушування будинку

1. Салати з овочів або фруктів. Використовуйте для салатів тільки свіжі продукти, і ви отримаєте здорове і смачне блюдо. У кухаря-чайника приготування займе не більше 15 хвилин.

2. Сир. Якщо ви віддаєте перевагу знежирений, то можна додавати в нього горіхи або сухофрукти для поліпшення смакових якостей.

3. Бутерброди із зернових хлібців і сиру. Ці два корисних продукту відмінно поєднуються між собою.

4. Мюслі - ще один хороший варіант здорового перекусу. Якісні мюслі являють собою добре збалансований продукт.

Правила здорових перекусів:

  • не поспішайте;
  • Не їжте на ходу;
  • мийте руки перед їжею, а якщо немає такої можливості, то користуйтеся вологими серветками або спеціальною рідиною;
  • відсторонитеся від справ, не варто їсти і в цей же час працювати за комп'ютером. Їжа засвоюється гірше і ефективність роботи теж знижується. Всьому свій час;
  • перед перекусом бажано випити склянку води.

Ну що, як вам така альтернатива фаст фуду і шоколадні батончики? До речі хочу звернути увагу на економічну складову. У моєму університеті бутерброд з котлетою незрозумілого походження коштує в середньому 50 рублів. За ці гроші можна купити більше кілограма бананів або півтора літри кефіру.

А якщо у вас є що додати в мій список, то обов'язково розкажіть про це в коментарях.


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Здорові та корисні перекушування