5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Вибирай, як я! Конкурсна стаття.

РедагуватиУ обранеДрук

Вибирай-як-я-Конкурс!

Всім привіт! Сьогоднішня стаття прямо не пов'язана зі здоровим способом життя, проте я дуже рекомендую її прочитати, так як є ймовірність, що вона змінить ваше життя.

Мова сьогодні піде про виборі, але не про вибір найсмачнішою ковбаси, а про вибір справи, яким ви збираєтеся займатися більшу частину свого часу.

Можливо, ви хочете запитати, що ця стаття робить на моєму блозі. Все дуже просто! Вона бере участь у конкурсі.

Я беру участь у класному конкурсі «Роби, як Я! Історія успіху »

Терміни проведення конкурсу: з 10 червня по 10 серпня 2012 включно.

I місце - 2000 рублів + цінні призи!

II місце - 1000 рублів + цінні призи!

III місце - 500 рублів + цінні призи!

Сама креативна стаття - 300 рублів + цінні призи!



Сама інформативна стаття - 200 рублів + цінні призи!

Всі подробиці на цій сторінці

Організатори конкурсу та члени журі:
https://agonchar.com - Блог Андрія Гончара
https://chelpachenko.ru - Блог Владислава Челпаченко
https://alex-biz.com - Блог Олександра Цирульнікова
https://asbseo.ru - Блог Олександра Бобрина

Як тільки я дізнався про цей конкурс, то відразу ж зрозумів, що хочу написати статтю на тему вибору. Чому? Та тому що кожному з нас рано чи пізно доводиться його робити, а значить тема актуальна для всіх. Але найважливіше в тому, що в мене є свій особистий досвід вирішення цієї проблеми. І сьогодні я точно знаю, як потрібно робити правильний вибір.

П'ять років тому закінчилася моє шкільне життя. Це один з тих моментів, коли течія річки, по якій ви спокійно пливли, зупиняється і вам самому доводиться вибирати подальший напрямок. Звичайно, можна максимально полегшити своє життя і дозволити вирішити цю проблему батьків або друзів. Але все одно, я думаю, що кожна людина в цей момент хоч трохи замислюється про майбутнє.



У той час для мене найбільший інтерес представляла юридична сфера. Але надходити в юридичний ВНЗ я не наважився, тому що всі навколо говорили, що юристів на ринку праці хоч відбавляй і знайти собі хорошу роботу буде не просто.

Тоді я вирішив розглянути варіант надходження в будівельний університет (зараз вже не пам'ятаю, звідки взялася така ідея). Особливою тяги до проектування будівель я не відчував, але в дитинстві із задоволенням брав участь у будівництві погреби та лазні у себе на дачі.

Крім того, професія інженера-будівельника здалася мені досить серйозною і привабливою з точки зору подальших перспектив. Я пішов вчитися в «Сібстрін» на спеціальність «Промислове та цивільне будівництво».

Перші два курси були загальноосвітніми, і я насолоджувався студентським життям, особливо не замислюючись про майбутнє.

На третьому курсі все змінилося. У нас з'явилися предмети, безпосередньо пов'язані з будівництвом. І я став помічати, що мені абсолютно не цікаво, про що говорять шановні викладачі на своїх лекціях.

Тоді я став замислюватися про те, чим би я хотів займатися після закінчення ВУЗу і зрозумів, що в мене немає величезного бажання бути проектувальником або будівельником. Звичайно, я не став кидати навчання через це, оскільки розумів, що можливо інтерес до будівництва у мене з'явиться пізніше.

У результаті до кінця п'ятого курсу нічого не змінилося. Зате приблизно за півроку до закінчення університету, я звернув увагу на сферу енергозбереження.

Не знаю чому, але мене дуже приваблює ідея ефективного використання енергії. У Європі вже давно застосовують сонячні батареї і отримують енергію від вітру. У Росії таке поки зустрічається не часто. Але я щиро вірю, що енергозберігаючі технології будуть застосовуватися і в нашій країні, адже це, врешті-решт, економічно вигідно.

Отже, цього літа я закінчив будівельний університет (див. Фото) і мені необхідно було зробити не простий вибір.

З одного боку проектування - затребувана професія, якою я навчався цілих п'ять років і в якій дещо розумію, але до неї я не відчуваю особливого інтересу.

З іншого боку енергозбереження - сфера, до якої я відчуваю величезний інтерес і в якій розбираюся трохи краще, ніж торговець бананами.

Думаю, ви вже здогадалися, що я вибрав. Чому? Мабуть, найкращою відповіддю будуть слова однієї відомої людини:

Ви повинні знайти те, що полюбите. І це відноситься як до роботи, так і до ваших улюблених. Ваша робота завжди буде займати більшу частину вашого життя, і єдиний спосіб отримувати справжнє задоволення від своєї роботи - це вірити, що це відмінна робота. А єдиний спосіб робити свою роботу відмінно - це любити те, чим ти займаєшся.


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Вибирай, як я! Конкурсна стаття.