5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Обвітрилися губи - що робити, як лікувати, чим мазати?

РедагуватиУ обранеДрук

Що робити, якщо обвітрилися губи?

Таке неприємне явище, як обвітрені губи знайоме кожному. Особливе занепокоєння воно доставляє дівчатам, так як може легко зіпсувати навіть самий привабливий образ. Та й чоловікам лущення і тріщини на губах не приносять задоволення.

Але раз ви потрапили на цю сторінку, то вже через кілька хвилин дізнаєтеся, як впоратися з цією проблемою!

До речі, ось фото обвітрених губ для наочності:

Обвітрені губи - фото

Чому обвітрюються губи?

Давайте коротко ознайомимося з причинами, за якими ваші губи можуть обвітрюється.

Мороз, вітер і сонце. Найбільше скарг на обвітрені губи виникає в зимові місяці, коли на вулиці лютують морози. Але спекотна погода і сонячні промені також можуть нашкодити нашим губам. Про вітер же можна було і не згадувати :)

Шкідлива звичка. Щоб зволожити губи, потрібно використовувати гігієнічну помаду, блиск або бальзам, але не свою мову! Звичка облизувати губи тільки сприяє їх пересихання.

Косметика. Проблеми зі шкірою губ можуть виникнути в результаті алергічної реакції на помаду або блиск. Частіше за інших алергію викликають супермегаустойчівие помади.

Нестача води. Зневоднення організму робить губи менш захищеними. Слідкуйте за своїм питним режимом!



Дефіцит вітамінів. Проблеми зі шкірою, волоссям, нігтями часто говорять про нестачу якогось вітаміну в організмі. Губи - не виняток.

Зубна паста. Збільшена доза фтору, може бути, і зміцнює зубну емаль, але от для шкіри фтор сильний подразник.

Що робити, якщо обвітрилися губи?

Насамперед подумайте, з якої причини це могло статися. Може бути, ви недавно поміняли зубну пасту або вам подарували нову косметику?

А може бути останнім часом ви стали швидко втомлюватися і помічати проблеми не тільки з губами?

Лікування не дасть довгострокового ефекту, коли у вас нестача вітамінів або ви щодня дратуєте губи неправильно підібраного косметикою.



Якщо ж ви прийшли до висновку, що головним винуватцем є погода, то описані нижче способи повинні швидко вилікувати ваші обвітрені губи.

Я сам всього кілька днів тому позбувся цієї проблеми, тому писати буду про способи, випробуваних на практиці.

Що не допомогло:

1. Гігієнічна помада. Комусь помада допомагає, але в моєму випадку вона виявилася неефективною. Цього разу використовував помаду «Пантенол EVA», колись раніше користувався «Nivea» - особливого поліпшення не спостерігав. На мій погляд помада придатна тільки для профілактики.

2. Мед. «Намажте губи на ніч медом» - таку рекомендацію можна часто почути від знайомих або прочитати в Інтернеті. Судячи з відгуків, такий спосіб допомагає, але мені не підійшов. Мені, навпаки, здалося, що від меду губи стають тільки твердіше.

Чим я швидко вилікував обвітрені губи:

3. Бальзам «Рятувальник». Використовував 5-6 разів на день. Через 5 днів все пройшло. Якщо подивитися на склад цього бальзаму, то багато хто з його компонентів можна використовувати окремо, тому дивуватися позитивного результату не варто.

Чим ще можна намазати обвітрені губи (не встиг спробувати):

4. Мазь календули. На одному з жіночих форумів дуже хвалили цю мазь. Я б випробував цей рецепт, якби «Рятувальник» виявився безсилим. Саме мазь, а не настойка! :)

5. Вазелін. Один з найдешевших способів - тюбик вазеліну в аптеці коштує всього 12 рублів. Але якщо ваш бюджет не сильно органічний, мабуть, не варто його використовувати. Все-таки це продукт нафтопереробки.

Муромський приладобудівний завод ФГУП - ось такий виробник у вазеліну, що продається в аптеці :)

6. Рослинні масла. Перед сном можна також намазати губи рослинним маслом (особливо ефективно лляна). Наносити його слід на сухі і чисті губи. Щоб видалити зайве масло використовуйте паперові серветки.

Профілактика

Щоб вам більше не доводилося набирати в пошуковику слова типу «Обвітрилися губи! Що робити? », Дотримуйте кілька простих правил:

  • використовуйте гігієнічну помаду, блиск або бальзам для захисту губ від погодних впливів;
  • не облизувати губи, особливо коли вони сухі;
  • пийте достатньо води.

А також їжте більше горіхів і фруктів - це завжди корисно!


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Обвітрилися губи - що робити, як лікувати, чим мазати?