5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


5 Ефективних засобів лікування - мазі і креми від тріщин на п'ятах

РедагуватиУ обранеДрук

Креми і мазі від тріщин на п'ятах

Кілька днів тому я опублікував статтю «Причини і лікування тріщин на п'ятах»(Обов'язково ознайомтеся з нею для кращого розуміння проблеми). У ній була в основному теоретична інформація про лікування, сьогодні ж переходимо до практики.

У даній статті я приведу підбірку з 5 перевірених засобів, які можна купити в аптеці. Відразу ж хочу попередити, що не можу гарантувати ваше 100% -е одужання, але відгуки про дані засобах зустрічав в основному позитивні.

До речі, якщо ви вже пробували якесь із наведених нижче засобів, то обов'язково відпишіться про результати в коментарях - це буде корисно для інших читачів.

5 мазей і кремів від тріщин на п'ятах

№1 - Крем «Зорька» з флоралізіном

Крем Зорька від тріщин на п'ятах

Цей крем спочатку призначений для догляду за вим'ям корівок та інших дійних тварин, але сьогодні набув широкого поширення в людській косметології.

До його складу входить флоралізін - унікальний комплекс біологічно активних речовин, який в тому числі підсилює мікроциркуляцію крові в шкірі. Інший компонент - вазелін, який міститься в безлічі пом'якшуючих кремів для шкіри.

Можливо, саме поєднання цих двох компонентів робить «Зорьку» ефективним засобом для лікування тріщин на п'ятах.

Ціна: 40 руб.

Купити його можна в аптеці, але тільки ветеринарної, а також в зоомагазині.

№2 - «Крем для ніг загоює проти тріщин на ступнях» (Зелена Аптека)

Крем

Основними діючими речовинами у складі крему є масло волоського горіха і екстракт подорожника. Судячи з відгуків, крем добре справляється з невеликими тріщинами і є чудовим зволожуючим засобом.

А от з глибокими і кровоточать тріщинами даний засіб справляється погано! Так що використовуємо його в незапущених стадіях і для профілактики.



Ціна: 48 рублів.

№3 - Мазь «Радевіт»

Мазь

Більш серйозний препарат, використовується для лікування різних дерматитів, опіків, екземи. Також «Радевіт» застосовується як мазь від тріщин на п'ятах.

Як можна здогадатися з назви, до складу входять вітаміни (A, E, D2). У зв'язку з цим мазь може допомогти в лікуванні тріщин, викликаному нестачею вітамінів.

Відгуки про препарат хороші, але от ціна в кілька разів дорожче, ніж у попередніх.

Ціна: 265 рублів.



№4 - Крем «Лекарь» з сечовиною

Крем

Крем призначений для боротьби з натоптишів, сухими мозолями, тріщинами на п'ятах. До його складу входить сечовина, завдяки чому він добре зволожує суху шкіру.

Як і зразок під номером 2, даний крем призначений для невеликих тріщин. Хоча комусь він допоміг і при запущеній стадії, все ж не варто на нього покладатися, якщо тріщини у вас глибокі.

Є ще один недолік у цього крему. Якщо почитати склад, то побачите багато ненатуральних слів у ньому: пропіл- етил- бутил ...

Ціна: 152 рубля.

№5 - Солідол

Солідол проти тріщин на п'ятах

Аж надто часто на форумах люди радять використовувати солідол як мазі від тріщин на п'ятах. Кажуть, що допомагає навіть у складних випадках.

Спершу я думав, що для цієї мети використовують якийсь спеціальний медичний солідол, але виявилося не так. Прийшов я в аптеку і запитав у фармацевта про його наявність:

- Скажіть, у вас є медичний солідол?

- Медичний? Ні, про такий не чула. А для чого вам?

- Від тріщин на п'ятах.

- А чим вам звичайний не підходить? У мене мама завжди їм тріщини лікує. Тільки треба його намазати ввечері, потім пакетом ноги обернути і шкарпетки на ніч одягнути.

В результаті отримав зайвий доказ того, що метод робітник. Ну а купити солідол, виходить можна в магазині автозапчастин. Тільки зверніть увагу, він повинен бути жировим (ГОСТ 1033-79), а не синтетичним!

Також варто попередити вас, що після його застосування п'яти якийсь час будуть чорного кольору.

Ціна: 53 рубля за 1 кг :)

Поза заліком я хочу відзначити ще один засіб - «Сосновий крем від тріщин на п'ятах Allga San». Це німецький крем, до складу якого входять масло гірської сосни і скипидар.

Я не включив його в основний список, бо не зміг знайти його ні в одній аптеці міста Новосибірська. Думаю, що в більшості міст Росії його теж не знайти. У Москві, звичайно, він є і коштує близько 250 рублів.

Мені сподобалися відгуки про цей засіб. Воно дуже жирне і створює деякі незручності (наприклад, через шкарпетки може залишати жирні сліди на підлозі), але відмінно виконує свою роботу і загоює навіть глибокі тріщини.

На цьому все. У наступній статті ви зможете дізнатися про народних рецептах, в тому числі там будуть рецепти домашніх мазей для лікування тріщин на п'ятах.

Не забувайте ділитися своїм досвідом в коментарях!


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » 5 Ефективних засобів лікування - мазі і креми від тріщин на п'ятах