5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Знижки - це biglion!

РедагуватиУ обранеДрук

Приблизно півроку тому я дізнався про сайт знижок Biglion. Ця компанія надає знижки від 50 до 90% на відвідування кафе чи ресторану, салону краси або SPA, на боулінг або в кіно, і т.д. Кожен день - це щось нове.

Я відразу ж випробував пропозиція - ми з друзями сходили в боулінг, заплативши 300 рублів за 2 години гри! Той факт, що ми прийшли туди з величезною знижкою, ніяк не позначився на обслуговуванні, тому ми залишилися дуже задоволені і стали чекати нової акції. Зараз я регулярно купую пару купонів на місяць.

До речі, компанія постійно проводить цікаві безкоштовні акції. Особливо для тих, хто тільки збирається зареєструватися.

Наприклад, до кінця 2011 року в багатьох містах діє акція "Квиток у кіно за реєстрацію!". Що б отримати квиток, потрібно при реєстрації вказати промо код "КІНО5&# 8243- (без лапок).



А до 1 вересня будь зареєструвався може отримати до 200 рублів на мобільний телефон. Для цього вкажіть промо код "200" (Без лапок).

Ну і найгучніше пропозиція! З 1 серпня по 31 вересня 2011 компанія проводить акцію "Знижка 90% на квартиру у твоєму місті"!

Отримувати знижки неймовірно просто:

1. Зареєструйтеся на сайті знижок Biglion.

2. Щодня Вам на пошту будуть приходити різні нові пропозиції. Вибирайте те, що Вам підходить і купуйте купони.

3. Оплатити купони можна безліччю зручних способів.

4. Приходьте в вбрання заклад і отримуйте задоволення!

Почніть заощаджувати прямо зараз - приєднуйтесь до Biglion!

Вдалих Вам знижок!


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Знижки - це biglion!