5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Як часто потрібно мити голову?

РедагуватиУ обранеДрук

Як-часто-мити-голову?

Вже кілька днів мене мучить питання про те, як часто потрібно мити голову? У зв'язку з цим, я зайшов на кілька форумів, у тому числі і форум перукарів, і гарненько пошукав там відповідь.

Однозначної відповіді я ніде не отримав, але все ж деякі висновки зробити можна. І в сьогоднішній статті я поділюся з вами своєю думкою з приводу вищезазначеного питання.

Цілком очевидно, що єдиного стандарту для всіх не існує. Частота миття кожної голови індивідуальна і залежить від багатьох факторів.

Мабуть, головним з них є тип волосся. Жирне волосся швидше забруднюються, до них легко прилипає пил. Такий тип волосся вимагає більш частого миття, приблизно один раз на два дні. Але найчастіше, люди з жирним волоссям миють голову щодня, тому що вже через добу волосся виглядає брудними. Такий графік може бути допустимо, якщо правильно підібраний шампунь.

Нормальне волосся, що характеризуються еластичністю і живим блиском, рекомендують мити раз в 3-5 днів.

Сухі же локони слід піддавати дії шампуню раз на тиждень або ще рідше. Часте миття їм точно не піде на користь, так як миючі засоби сушать шкіру і виникає велика ймовірність появи лупи. Для такого типу волосся корисно робити зволожуючі маски.



Крім типу волосся, велике значення має вид діяльності людини. Зрозуміло, що якщо ви щодня займаєтеся спортом, що супроводжується підвищеним потовиділенням (якщо це не шахи, звичайно :)), то мити голову потрібно частіше.

Також частота залежить і від місця проживання. Наприклад, у селі повітря набагато чистіше, ніж у місті і волосся залишаються чистими довше.

Варто звернути увагу ще на один момент. Багатьох дівчат, які запитували, як часто потрібно мити волосся, цікавить також, як часто їх можна сушити? Фахівці радять не зловживати феном, так як гаряче повітря погано впливає на волосся. Якщо без фену вам не обійтися, то рекомендується використовувати холодний режим і тримати фен на відстані 30 см від волосся.

А тепер я хочу поділитися ще деякими думками. На одному популярному форумі я запитав у людей, як часто мили голову в СРСР? Більшість відповіло, що приблизно раз на тиждень! Сьогодні люди роблять це частіше, і я думаю, що в багатьох випадках це зовсім не обов'язково.

У мене є підозра, що така любов до чистоти частково виникає завдяки рекламі. Адже не дарма всюди повторяться словосполучення «підходить для щоденного застосування». Що ви думаєте з цього приводу?

Цікаво речі, що б відповіли виробники косметики, якби у них запитали, як часто потрібно мити голову?

Як часто ви миєте голову?

View Results

Loading ... Loading ...


РедагуватиУ обранеДрук

» » » Як часто потрібно мити голову?