5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Як позбутися лупи в домашніх умовах? Лікування лупи.

РедагуватиУ обранеДрук

Як-позбавитися-від-лупи

Як вже було сказано в одній з попередніх статей, «сніг на голові» доставляє незручності приблизно кожному третьому людині на планеті. Буває, що лупа дратує її власника лише своєю наявністю на одязі, але часто справа цим не обмежується. Не рідко вона супроводжується постійним сверблячкою і випаданням волосся, а це вже нікуди не годиться!

Питанню «як позбутися лупи» я приділив чимало уваги за останній час. І зараз у моїй голові сформувалася досить зрозуміла картина.

Але для початку я розповім, яке лікування лупи пропонує наша безкоштовна медицина. Коли я перший раз прийшов у кабінет лікаря, вона виписала мені лікувальний шампунь «Фридерм Цинк». Коштує він приблизно 600 рублів і зовсім мені не допоміг.

В результаті повторного прийому я отримав рекомендацію використовувати інший шампунь. Не пам'ятаю, як він називався, але коштував він 800 рублів. Купувати я його не став, тому що мене відвідало відчуття, ніби наша медицина вирішила мене пограбувати.

Ні, я нормально ставлюся до того, що мене не вилікували з першого разу, в цьому, на мій погляд, немає нічого поганого. Обурює те, що в аптеках купа коштів, які пропонують позбутися лупи набагато дешевше. А судячи з відгуків на форумах, багато з них ще й значно ефективніше! Загалом, я вважаю, що лікар, до якого приходять люди з різною платоспроможністю обов'язково повинен замислюватися про співвідношення ціни якості. Тепер до справи.

Так як причиною виникнення лупи зазвичай є сукупність декількох факторів, то й лікування лупи має бути комплексним. Починати лікування лупи потрібно з правильного догляду за волоссям і здорового харчування.

Зверніть увагу на температуру води, якою миєте голову, вона не повинна бути гарячою. Ретельно змивайте шампунь, його залишки на волоссі і шкірі голови провокують появу лупи.

Уникайте частого застосування фена, а коли все-таки користуєтеся ним, то ставте щадний режим і тримайте його на відстані не менше 30 см від волосся.



Що стосується харчування, то вам потрібно їсти і пити менше гарячого, так як висока температура стимулює роботу сальних залоз.

Друзі лупи:

- солодке;
- борошняне;
- смажене;
- солоне;
- гостре;
- жирне;
- алкоголь.

Ваші друзі:

- овочі та фрукти (особливо банани, морква, капуста, помідори);
- фініки;
- горіхи;
- риба і морепродукти.

Лікування лупи



Всі ви чули про шампуні від лупи для щоденного застосування (найбільш відомим представником є «Head&Shoulders »). Ці шампуні лише ненадовго позбавляють від симптомів і до того ж викликають звикання. Багато людей скаржаться, що якщо перестають регулярно мити голову таким шампунем, то у них відразу з'являється лупа.

Тому не сподівайтеся, що зможете назавжди позбутися лупи за допомогою такого засобу. А от якщо вам завтра потрібно чарівно виглядати в чорному піджаку, то можна спробувати ним скористатися.

Для того, щоб по-справжньому вилікувати лупу, потрібно застосовувати спеціальні лікувальні шампуні, які найчастіше продаються тільки в аптеках. Їх функція полягає в тому, що вони знищують грибок, який є причиною лупи, а також регулюють роботу сальних залоз.

До складу лікувальних шампунів входять такі речовини, як кетоконазол, клотримазол, дисульфід селену, піритіон, клімбазол, оламін. Саме вони і борються з грибком. Часто у складі можна зустріти дьоготь, сірку, саліцилову кислоту або іхтіол - вони нормалізують швидкість відтворення клітин шкіри голови.

Коштують такі шампуні дорожче звичайних, в середньому 300-500 рублів. Застосовувати їх потрібно зазвичай 1-2 рази на тиждень протягом 1-2 місяців. Якщо ж вам потрібно мити голову частіше, то в перервах мийте голову звичайним шампунем. Не забудьте при виборі лікувального засобу звернути увагу на тип волосся, для якого воно призначене.

Шампунів для лікування лупи сьогодні десятки і як з них вибирати я, чесно кажучи, не знаю. Зовсім не обов'язково, що більш дорогий шампунь буде більш ефективним. Крім того, часто буває так, що з першого разу підібрати відповідний шампунь не вдається.

Я користувався поки тільки шампунем «Фридерм Цинк» і нічого хорошого сказати про нього не можу. До речі на форумах про нього теж частіше пишуть негативні відгуки.

Ось невеликий список шампунів від лупи:

- Кето Плюс - 350 руб. за 60 мл;
- Нізорал - 500 руб. за 60 мл;
- Перхотал - 130 руб. за 25 мл;
- Себозал - 300 руб. за 100 мл;
- Фридерм Цинк - 600 руб. за 150 мл.

Ціни я брав з інтернет-аптек.

Експеримент "Як позбутися лупи?"

А тепер розповім вам про свій експеримент. На одному з форумів я дізнався про такий засіб, як паста для волосся «Сульсена». Багато пишуть, що це ідеальний спосіб позбутися лупи в домашніх умовах. Так як коштує вона всього 100 рублів, то вирішив це перевірити на собі.

Поки що я користуюся їй всього 1,5 тижні, проте, можу підвести вже деякі підсумки. Після застосування волосся довше залишаються чистими. Раніше через день після миття голови я вже відчував дискомфорт, зараз же мою голову два рази на тиждень і не відчуваю жодних незручностей.

А ось, що стосується позбавлення від лупи, то особливих змін поки не відбулося. Хоча багато писали, що після першого застосування назавжди забули про таку проблему. Але не будемо сильно поспішати, за інструкцією користуватися їй потрібно не менше місяця. Через місяць-півтора я обов'язково напишу про результати в окремій статті.

Запитуючи про те, як позбутися лупи в домашніх умови, багато хто хоче дізнатися про народні засоби боротьби з лупою. Я вважаю, що багато народні рецепти дійсно допомагають, тому наступну статтю напишу саме на цю тему ("Маски від лупи"). А на сьогодні все :)


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Як позбутися лупи в домашніх умовах? Лікування лупи.