5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Як правильно мити голову?

РедагуватиУ обранеДрук

Як-правильно-мити-голову?

Миття голови - це найчастіша процедура по догляду за волоссям, тому ми просто зобов'язані виконувати її правильно.

Багато хто, напевно, і не замислюються над тим, як правильно мити голову - просто роблять це так, як звикли. А дарма, цілком можливо, що ваша технологія не зовсім вірна і ви день у день завдаєте шкоди своєму волоссю.

Як часто потрібно мити голову?

Я дотримуюся думки, що волосся потрібно мити у міру їх забруднення. Здається, це логічно :) Залежно від типу волосся, діяльності людини, пори року та інших факторів, волосся може ставати брудними раніше чи пізніше.

При жирному типі волосся слід мити голову частіше, можливо навіть щодня. Але при цьому краще вибирати більш м'який засіб.

Нормальне волосся при не дуже активному способі життя досить мити 2-3 рази на тиждень.

Якщо ж волосся у вас сухі, і ви весь день не виходьте з дому, то може вистачити і одного разу на тиждень.

Взимку зазвичай доводитися мити голову трохи частіше, так як головний убір не дозволяє «дихати» шкірі, і сальні залози виробляють більше шкірного сала.



Як вибрати шампунь?

Наскільки я розумію, потрібно підбирати шампунь за типом волосся. Сьогодні в магазинах вибір величезний, тому проблем з цим виникнути не повинно.

Так само потрібно розуміти, що у кожного з нас є свої особливості, і тому не всі шампуні навіть для вашого типу волосся вам підійдуть. Це не завжди означає, що шампунь поганий, просто ваше волосся і миючий засіб можуть не зійтися характерами.

Звідси випливає, що вибирати шампунь часто доводитися методом проб і помилок. І це нормально. Тому не купуйте відразу велику упаковку нового для себе шампуню.

Чи не «свій» шампунь ви легко розпізнаєте: волосся після нього швидко брудняться, виглядають бляклими, важко розчісується. Навпаки, при добре підібраному шампуні, волосся буде виглядати блискучими, легко розчісуватися і укладатися, а шкіра голови не буде дратуватися і лущитися.



Як правильно мити голову?

Ось ми і підійшли до самої технології, розглянемо її основні моменти.

1. Кажуть, що водопровідна вода не дуже підходить для миття голови. Вона містить багато хлору, та й інших шкідливих речовин у ній вистачає. А волосся відмінно вбирають воду і разом з нею всі шкідливі домішки.

Тому для миття краще використовувати кип'ячену або фільтровану воду. Це логічно, але я, якщо чесно, не знаю жодної людини, який так робить ...

Інший момент, що стосується води, це її температура. Вода повинна бути теплою, а не гарячою! Гаряча вода збільшує активність сальних залоз, що призводить потім до більш швидкого забруднення.

2. Коли ви намочили волосся, видавіть шампунь на долоню, трохи розітріть. Не можна видавлювати шампунь прямо на волосся, так як його висока концентрація в одному місці може викликати подразнення шкіри.

3. Наносити шампунь слід м'якими круговими рухами, рухаючись від коренів до кінчиків і охоплюючи весь обсяг.

4. Змивання шампуню є важливою процедурою і займає в кілька разів більше часу, ніж нанесення. Залишившись на волоссі і шкірі шампунь призводить до тьмяного кольору й провокує появу лупи.

5. Наприкінці промийте волосся прохолодною або холодною водою для додання блиску. Це також стимулює кровообіг шкіри голови, що добре позначиться на зростанні волосся.

6. Не тріть волосся рушником, а акуратно промокніть їх рухами. Потім загорніть хвилин на 10 в рушник (бажано тепле), а знявши «чалму», дайте волоссю досохнуть природним способом.

Останнє, звичайно, більше стосується довгого волосся. Людям з короткими стрижками не обов'язково влаштовувати на своїй голові конструкції з рушника :)

7. Фен використовувати не бажано, але якщо ви це робите, то ставте не самий гарячий режим і не досушивайте волосся до кінця.

Мабуть, це все основні моменти, на які я хотів звернути увагу. Тепер ви знаєте, як правильно мити голову :)

До речі, зараз я проводжу експеримент на тему «Як позбутися лупи?». Скоро поділюся результатами :)


РедагуватиУ обранеДрук

» » » Як правильно мити голову?