5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Імбирний чай: рецепти для схуднення і від застуди. Як заварювати чай з імбиром?

РедагуватиУ обранеДрук

Рецепти імбирного чаю

Всім привіт! Продовжуємо «імбирну» тему. Як ви пам'ятаєте, в попередніх статтях я обіцяв надати вам цілу добірку рецептів імбирного чаю для схуднення і лікування застуди.

За два тижні пошуку та аналізу «імбирної» інформації я ознайомився з декількома десятками рецептів і сьогодні хочу поділитися з вами самими корисними та цікавими.

Увага! Багато рецептів передбачають додавання меду. Я рекомендую додавати мед тільки тоді, коли чай охолоне градусів до 40-50, а найкраще вживати його «впріхлебку» (думаю ви зрозуміли, що я маю на увазі :) )

Рецепти імбирного чаю для схуднення.

Чай з імбиром і часником - краса вимагає жертв.

Цей рецепт отримав найбільше поширення серед бажаючих схуднути, тому саме з нього й почнемо.

Рецепт дуже простий: потрібно взяти корінь імбиру (4-5 см) і 2 зубчики часнику, дрібно нарізати їх і заварити в термосі об'ємом 2 літри і дати настоятися. Після цього можна процідити чай, але не обов'язково.

У рецепті, який я прочитав у книзі «Сильніше, ніж женьшень», автор рекомендує вживати цей напій по половині склянки перед їдою. Але на декількох форумах дівчата, ділячись цим рецептом, писали, що п'ють його після їжі. Так що тут вибір за вами.

Як ви розумієте, часник володіє характерним ароматом і в цьому полягає недолік цього напою. Крім того, за відгуками застосовували цей рецепт на практиці, можна зробити висновок, що і смак у чаю з часником не самий вишуканий.

Але не все так сумно! Є одна хороша новина. У відгуках пишуть, «аромат» розкривається тільки при потовиділенні, а запаху з рота немає.

Напій Венери

Цей рецепт запозичений у жінок з Південно-Східної Азії. Він не тільки сприяє формуванню стрункої фігури, але також надає шкірі здорове сяйво.



Що б заварити імбирний чай вам потрбуется:

  • мелений імбир - на кінчику ножа (цікаво, скільки це в грамах? :) я думаю, що приблизно 1 г);
  • кориця - 2 г;
  • мускатний горіх - 2 г;
  • мед - 1 ч.л;
  • склянку чистої охолодженої води (ідеальний варіант - з природного джерела, але можна і кип'яченою).

Всі складові змішуються і наполягають ніч у воді. Вранці потрібно випити цей настій натщесерце за 30 хвилин до сніданку.

Чай для схуднення з імбиром і лимоном. 

Для приготування потрібно 2 ст. л. натертого імбирного кореня помістити в літрову ємність, додати туди 50 мл лимонного соку і залити окропом. Через годину можна пити, при бажанні в теплий напій можна додавати мед. Вживати протягом дня по склянці напою.

Рецепти імбирного чаю для боротьби із застудою.

Найпростіший рецепт імбирного чаю від застуди.

Візьміть корінь імбиру (1-2 см на порцію), почистіть його і поріжте скибочками, натріть на тертці або подрібніть в блендері. Додайте часточку лимона і залийте окропом. Дайте настоятися 10 хвилин і приймайте всередину, закушуючи медом.

Імбирний чай з гібіскусом.



Імбир (1-2 см на кухоль) почистити і подрібнити в блендері і заварити разом з каркаде (за смаком). Заварювати протягом декількох хвилин, потім процідити і пити з медом. Дуже зручно для таких цілей використовувати френч-прес.

Рецепт чай з імбиром і корисними травами.

Рецепт, який зараз буде описаний, я запозичив з одного відео на YouTube. Автор пропонує застосовувати його при найперших ознаках застуди або для профілактики.

Для приготування чаю нам знадобиться:

  • імбир очищений - 3 см;
  • лимон - 3 часточки;
  • ромашка - 1 пакетик;
  • квіти липи - 1 пакетик;
  • ехінацея сушена - 1 пакетик;
  • плодоніжки черешні сушені - 2 щіпки;
  • мед (для закуски).

Трави зовсім не обов'язково використовувати в пакетиках. Можна замінити пакетик еквівалентною кількістю трави - приблизно 2 м Ідеальний варіант використовувати сировину, зібране власними руками.

Спосіб приготування зрозумілий інтуїтивно - потрібно просто все змішати і залити окропом :) Води потрібно близько 800 мл.

Коли заллєте всі інгредієнти водою, дайте чаю настоятися 20 хвилин. Використовувати це зілля потрібно в якості заварки: 1/3 заварки + 2/3 гарячої води.

Пити протягом дня «в пріхлебку» з медом (1 ч.л. на склянку чаю).

Підбадьорливий імбирний чай від застуди.

Цей рецепт застосовується як своєрідна «швидка допомога». Використовуйте його, коли відчуваєте, що ваш організм в небезпеці (наприклад, якщо ви довго перебували на холоді).

Звичайний чай (переважно зелений) заваріть з декількома пластиками свіжого кореня, а потім додайте трохи (на кінчику ножа) гострого червоного перцю і трохи меду.

Такий рецепт добре підбадьорить імунітет. Але будьте обережні, такий напій протипоказаний людям, що мають проблеми зі шлунком, кишечником і сечовидільної системою.

Імбирний чай з солодкой для лікування застуди.

Для приготування чаю змішайте порошки імбирного кореня і солодки в рівній пропорції і залийте окропом. На 1 склянку води 1 ст. л. сухої суміші.

«Бенгальская» суміш для лікування грипу.

Вам потрібен стакан молока, імбирний порошок, мелений червоний перець і куркума. Додайте в молоко по 2 грами кожної спеції і відваріть протягом декількох хвилин. Пити відвар теплим 3 рази на день, додаючи чайну ложку меду.

На цьому я закінчую свою добірку. Але, звичайно ж, я не описав і десятої частини відомих світу рецептів імбирного чаю. Тому, якщо ви хочете дізнатися, як ще можна заварювати імбирний чай, то раджу вам знайти книгу «Сильніше, ніж женьшень» (автор Григорій Михайлов). У ній наведено дуже багато різних рецептів з «вогненним коренем».

Наступного разу я напишу про протипоказання до вживання імбиру. Відразу ж вас порадую - стаття буде зовсім невеликий.


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Імбирний чай: рецепти для схуднення і від застуди. Як заварювати чай з імбиром?