5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Імбир для схуднення. Відгуки про ефекті імбирного кореня.

РедагуватиУ обранеДрук

Імбир для схуднення

Добрий день, шановні читачі! Упевнений, що багато з вас зустрічали в інтернеті рекламу про чудесне способі схуднення за допомогою імбирного кореня. А як насправді йдуть справи? Чи справді імбир - це диво-засіб для схуднення або ж все це просто чергова PR-акція?

У сьогоднішній статті я вирішив не просто зібрати інформацію про користь імбиру для схуднення, але і надати кілька відгуків людей, які застосовували корінь на практиці.

Імбир для схуднення: що кажуть вчені?

За гострий смак і пряний запах в східній культурі імбир прозвали «вогненним коренем». У медицині його використовують як розігріваючого кошти, а так само для лікування та профілактики багатьох захворювань. А ось чи здатний «імбирний вогонь» спалювати зайву вагу?

Якщо ви читали статтю про корисні властивості імбиру, то пам'ятайте, що одним з них є прискорення метаболізму. Відбувається прискорення завдяки гингеролу - це речовина у відповіді за пекучість імбирного кореня.

Посилення обміну речовин призводить до збільшення витрати енергії, яка може генеруватися в тому числі і з жирових депо. Саме на цю властивість дієтологи і покладають основні надії.

На даний момент широко відомо про двох дослідженнях, що проводилися з метою з'ясувати ефективність імбиру для схуднення.

Перше провели датські вчені. Метою експерименту було визначення впливу спецій (однією з яких був імбир) на апетит.



Ніякого значного впливу виявлено не було, але вчені все ж не стали стверджувати, що отримані результати повністю відображають дійсність. Все-таки спецій він поклали замало!

Друге дослідження австралійські вчені провели на щурах. В результаті досвіду було помічено збільшення споживання кисню щурами, яким в їжу давали імбир. Тобто вченими було офіційно доведено властивість «вогняного кореня» посилювати обмін речовин. Аналогічними властивостями володіють спеціальні препарати - термогенетікі, використовувані для спалювання жиру.

Виходить, що офіційна медицина на даний момент не підтвердила ефект імбиру для схуднення (а от користь імбиру при застуді офіційна підтверджена), але і не спростувала його. А що кажуть звичайні люди?

Імбир для схуднення: відгуки тих, хто пробував.

Перед тим як писати цю статтю, я провів чимало часу на форумах, присвячених схудненню. «Імбирні теми» популярні скрізь без винятку! Я вирішив, що буде цілком доречно розмістити кілька цитат у своїй статті.

Ось що вам скажу, подруги. Коли народила вдруге, вирішила сісти на имбирно-часниковий чай. Протягом півроку кожен день заварювала і пила. Народила в січні, а наприкінці весни мене друзі дізнатися не могли. Мій 42-й поступово здрібнів до 36-го. І зараз моя п'ятнадцятирічна сусідка, тягає мені речі зі свого гардеробу. Ось так. Чесно кажучи, спочатку не дуже сподівалася на цей напій. Але моє терпіння зробило свою справу. Раджу на всі 100%. Тільки одне але. Сильно не набивайте свій шлунок, тоді все вийде. Удачи !!!



Імбир для схуднення використовую у вигляді чаю. П'ю три тижні. В результаті скинула вже 6 кг.  
Зазвичай п'ю ввечері, після їди. У вихідні часто весь день на чаї сиджу. Іноді з ранку встигаю заварювати в термосі на роботу.

У мене свати з юності п'є імбирний чай, виглядає так: ззаду - піонерка, а спереду все-таки пенсіонерка, їй 59 років.

У мене теж від імбиру апетит знижується, а коли він гріти починає, то я відразу уявляю, як калорії мої «плавляться». Вірно підмічено, що ефект буде тільки, якщо контролювати свій раціон.

Я імбир заварювала всю зиму і пила, щоб застудою не захворіти. Про дієтичний ефект нічого не знала, тому думала, що схудла з інших причин. А потім начиталася відгуків про похудітельном ефекті і тепер п'ю цілеспрямовано для цієї мети. Та схудла, ненабагато - всього 3 кг за 3 місяці, але все ж.

 Схуднути можна за допомогою голови! НІ в природі такого продукту, наминаючи який ви схуднете раз і назавжди !!!

Якщо думаєте, що я спеціально не розміщував негативні відгуки, то помиляєтеся - просто не знайшов їх (може погано шукав). Я особа не зацікавлена :)

До речі, якщо вам цікаво прочитати більше відгуків про ефект імбирного кореня для схуднення, то раджу відвідати форум SAY7, ось його адресу:

https://forum.say7.info/topic25230.html

Там дуже жива дискусія на цю тему, є багато цікавих порад і думок.

Загалом, у мене склалося таке враження, що імбир дійсно ефективний для схуднення, якщо його використовувати в комплексі.

Так, що стосується рецептів, то я спеціально не став писати їх в цій статті. Скоро вийде окрема стаття, де будуть зібрані різні рецепти з імбиром. Звичайно ж, дієтичним рецептами там буде відведено гідне місце.

На сьогодні все.


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Імбир для схуднення. Відгуки про ефекті імбирного кореня.