5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Як вилікувати нежить за один день? Як швидко позбавитися від нежиті?

РедагуватиУ обранеДрук

Як вилікувати нежить?

На жаль, настала пора простудних захворювань. Я вже особисто встиг у цьому переконатися. Вихідні були повністю присвячені одужанню і я вирішив «по гарячих слідах» написати кілька статей про боротьбу з застудою. Почну з питання, як позбутися від нежиті?

Закладеність носа - найперший симптом застуди. Буде добре, якщо ви почнете лікування відразу ж як виявите його. У такому випадку лікування буде найбільш простим і дуже швидким.

Як вилікувати нежить за один день в домашніх умовах?

Знаю, що це трохи схоже на рекламний заголовок :) Але ви спочатку спробуйте! Зазвичай цей спосіб дійсно допомагає позбутися від нежиті всього за день. Таке, звичайно, відбувається не завжди, але в будь-якому випадку, на наступний день ситуація значно покращиться.

Отже, лікування буде комплексним.

1. полоскання солоною водою.

Берете склянку (200 мл) гарячої води і розчиняєте у воді столову ложку солі. Якщо під рукою є морська, то використовувати її, якщо ні, то звичайну. Коли вода охолоне, то беріть склянку, йдіть у ванну.

Спочатку потрібно висякатися, а потім починається найцікавіше :) Ваше завдання прополоскати по черзі обидві ніздрі. Краще по два рази. Як це робити? Початківцям можу порадити набрати воду в долоню і, затиснувши одну ніздрю, «всмоктувати» воду інший.

У мене ж після довгих тренувань виходить втягувати воду прямо з склянки обома ніздрями :)

Знаю, процедура не дуже приємна, але ви ж хочете швидко вилікувати нежить!



Полоскати потрібно кілька разів протягом дня. Я намагався робити це через кожні дві години.

2. Тепло носі!

Зазвичай радять прикладати гарячі варені яйця до області гайморових пазух (див. Малюнок). Але я ще з дитинства пам'ятаю, що мама застосовувала для цього нагріту сіль, загорнуту в хустку. Раджу і вам надходити також, тому що сіль можна буде використовувати багато разів.

Таке прогрівання потрібно робити кілька разів на день по 10-15 хвилин.

Область застосування тепла



3. Тепло ногам!

Якщо ви збираєтеся вилікувати нежить у домашніх умовах, то тримайте ноги в теплі! Я нічого особливого не придумую - просто надягаю вовняні шкарпетки. Але є і більш цікавий спосіб зігріти стопи :)

Берете цегла, кладете його на плиту і нагріваєте. Потім знімаєте з плити і підкладаєте собі під ноги, коли сидите. Що б не було гаряче, покладіть рушник між стопами і цеглою. Під цеглу теж краще что0нібудь покласти, щоб лінолеум залишився цілий. Я таким способом не користувався ніколи, але кажуть, що він дуже добре допомагає при лікуванні застуди.

Ось і весь комплекс, який я застосовую, щоб швидко позбутися від нежиті в домашніх умовах.

Нижче я хочу привести ще кілька способів лікування, які я сам не використовував, але чув про них і вони вселяють мені довіру.

Як швидко позбавитися від нежиті: ще кілька способів.

1. Полоскання евкаліптовим маслом.

Цей спосіб я прочитав на одному форумі. Дівчина писала, що лікує нежить наступним способом.

У теплу воду потрібно додати кілька крапель олії, обов'язково перемішати, потім полоскати так само, як описано вище.

Плюс 1-2 краплі олії потрібно розтерти під носом.

2. Луково-часникові інгаляції.

Дрібно нарізати часник, натерти цибулю і хрін. Все це перемішати і покласти в скляну банку, закрити кришкою. Протягом дня якомога частіше вдихати пари з банки. Не забувайте після кожного сеансу закривати кришку.

3. Часникові краплі.

Для лікування нежиті можна застосовувати часникові краплі. 4 середніх зубчики потрібно дрібно-дрібно порізати, а краще пропустити через «чеснокодавку» і залити 50 мл окропу. Потім накрити ємність кришкою і дати настоятися 2 години.

Коли краплі готові, закопуйте їх щогодини. Напевно, теж не найприємніша процедура :)

Ось і все на сьогодні. Буду радий почути ваші відгуки про описані радах. А якщо у вас є свій перевірений спосіб, як швидко позбутися від нежиті, то обов'язково розкажіть про нього в коментарях.


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Як вилікувати нежить за один день? Як швидко позбавитися від нежиті?