5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Як підняти температуру тіла? Без шкоди для здоров'я!

РедагуватиУ обранеДрук

Як підняти температуру?

Знаєте, яка стаття на моєму блозі найпопулярніша? Парадоксально, але на блог про здоровий спосіб життя найчастіше заходять, щоб дізнатися, як швидко захворіти! Зрозуміло, звичайно, хто задається таким питанням :)

З коментарів я зрозумів, що багатьом також дуже цікаво, як швидко підвищити температуру тіла в домашніх умовах. Думаю, це питання хвилює все ту ж аудиторію :)

Відразу скажу, що якщо вас цікавить, як підняти температуру тіла до нормальної (тобто зараз вона у вас нижче 36,6), то ця стаття вам не підходить. Вона написана для тих, хто має вагому причину симулювати хворобу і пропустити якийсь абсолютно марна подія (уроки, контрольну, пари, робочий день) :) У разі постійної зниженої температури, вам краще звернутися до лікаря, а не шукати інформацію в інтернеті.

Перед тим, як написати цю статтю, я ознайомився з усіма популярними способами, запропонованими на інших сайтах. Чесно кажучи, мені навіть стало трохи страшнувато! Це з одного боку. З іншого боку, мене дратує тупість людей, які готові по таких дрібницях ризикувати своїм здоров'ям.
Нижче я перерахую всі найпопулярніші способи підвищення температури тіла. Сам я їх не пробував, але кажуть, що вони допомагають.

1. Йод. Радять капнути кілька крапель або на кубик цукру, або на хліб і з'їсти. Спосіб повинен швидко підняти температуру до + 38-39 градусів на кілька годин.

2. Грифель від олівця. Також прийняти всередину. На деяких форумах профі стверджують, що олівець повинен бути виключно вітчизняного виробництва :)

3. Канцелярський клей. Застосовувати інтранзально (тобто в носі намазати клеєм). Цей метод хвалять за те, що крім підняття температури до +37 градусів, ви так само в подарунок отримаєте всі основні симптоми застуди: нежить, сухоти. Клей повинен бути найпростіший, вітчизняний.

4. Кава. Тільки не пити, а є: 2-3 ложки звичайної розчинної кави. Якщо чесно, не дуже вірю в ефективність цього методу, оскільки в дитинстві часто з'їдав кави з пакетиків 3 в 1 і ніколи не помічав навіть натяку на підвищення температури.

5. Натерти пахви. Для натирання радять сіль, перець, цибуля, часник. Але два останніх дають запах, тому я б їх не використав у громадських місцях. Тільки не знайшов скільки часу потрібно робити цю процедуру для досягнення результату.



В одному місці зустрів, що потрібно натирати пахви близько 10 хвилин, щоб підняти температуру до +38. Блін, за 10 хвилин там можна ж дірку протерти! Я думаю, що достатньо меншого часу, але сам не перевіряв.

Загалом, це єдиний спосіб, який я б міг перевірити на собі. Роздратування шкіри це не саме небезпечне наслідок. Хоча теж дуже неприємно!
Незважаючи на популярність цих методів, на форумах все ж часто зустрічаються незадоволені, які кажуть, що користі від них немає.

Ще на одному сайті я прочитав про спосіб, який застосовується альпіністами в екстрених випадках, коли необхідно зігрітися, а рухатися неможливо. Потрібно зробити 4 глибокі вдихи, потім набрати повітря в легені і напружити прес і діафрагму. Як ніби ви намагаєтеся розчавити повітря всередині себе. Затримувати дихання потрібно на 15-45 секунд. Після 5 повторень цієї вправи, температура підвищиться вище +37 градусів. Це просто для довідки, застосовувати його без спеціальної підготовки МОЖНА!

Все, на цьому закінчуємо огляд способів з невиправданим ризиком для здоров'я. Я категорично проти застосування таких способів, так як це не тільки небезпечно для здоров'я, але і вкрай без смаку. Потрібно бути розумнішими і хитрішими!

Як підняти температуру тіла без шкоди для здоров'я?

Якщо вимірювання температури проводиться без спостереження, то потрібно обов'язково цим скористатися! Упевнений, що кожен школяр знає, як швидко підняти температуру на градуснику, але все ж я про них скажу.

Перший спосіб передбачає зіткнення градусника з чимось гарячим. Це може бути батарея, чай, лампочка і т.д. Будьте обережні! Температура піднімається миттєво!



Другий спосіб займе трохи більше часу і сил. Якщо поруч немає нічого гарячого, то застосовуємо тертя. Для цього добре підходять джинси, диван (Не шкіряний) і багато іншого. Не всі, звичайно! Але сподіваюся, що нікому не прийде в голову терти градусник про дерев'яний стіл :)

Ці два способи допоможуть вам швидко підняти температуру до +38 і більше градусів. Але будемо чесні, застосувати ці способи можна лише в небагатьох випадках.
Як же підняти температуру, якщо за вами спостерігають?

Я запропоную два варіанти. Точніше я дам вам напрямки, в яких потрібно працювати, а ви вже самі їх опрацюєте і реалізуєте на практиці.

Варіант 1. Підміна градусника.

Вам потрібно заздалегідь обчислити, як виглядає градусник, яким вам будуть проводити вимірювання і придбати такий же. Потім перерахованими вище способами підняти температуру в домашніх умовах до необхідної і прийти в кабінет до лікаря з цією зброєю пахвою.

Далі від вас буде потрібно спритність рук, заздалегідь потренуйтеся будинку. Зверніть увагу на одяг. Я б одягнув досить вільну кофту або светр. Майку обов'язково заправте, що б у разі, якщо ви відпустите градусник, він не впав на підлогу.

Не лінуйтеся, прорепетируйте будинку все до найменших деталей. Також вам необхідно дізнатися, чи потрібно буде знімати одяг на прийомі у лікаря. У цьому випадку завдання сильно ускладнюється. Але фокусники якось примудряються діставати кролика з порожньої капелюхи, так що немає нічого неможливого :)

Варіант 2. Міні-грілка.

Вам необхідно виготовити і закріпити пахвою невелику грілку. Для прикладу наведу один варіант такої конструкції:
Візьміть гірчичник, опустіть його в гарячу воду на кілька секунд. Потім помістіть гірчичник в поліетиленовий пакет, щоб при вимірюванні температури градусник не контактував з вологим гірчичником.

Цю міні-грілку потрібно закріпити пахвою за допомогою скотча, наприклад. Складність в тому, щоб ваша грілка піднімала температуру до необхідної, а не вище. Для цього вам доведеться поекспериментувати в домашніх умовах. Що б грілка довше зберігала температуру, її можна утеплити м'якою тканиною.
Цей варіант не найпростіший, але зате цікавий. На місці вчителя з фізики, я б взагалі поставив вам п'ятірку, якби дізнався, що ви таким способом намагалися прогуляти мій урок! :)

Ще є варіант використовувати спеціальні пакети для зігрівання рук. Принцип їх дії заснований на тому, що при змішуванні певних речовин виділяється тепло. Як написано в інструкції, грілка нагрівається до температури близько 50 градусів і утримує таку температуру протягом декількох годин.

50 градусів це багато, але якщо укутати таку грілку в кілька носових хусток, то температура на поверхні буде нижчою. Експериментуйте! Спочатку навчіться в домашніх умовах піднімати температуру таким способом, а потім вже дійте!

На цьому я закінчую свій реферат на тему «Як швидко підвищити температуру тіла» :) Сподіваюся, що ви змогли витягти з прочитаного корисну для себе інформацію.

Зрозумійте, бажання прогуляти школу - це неймовірно дурний привід ризикувати своїм здоров'ям! Потрібно бути кмітливим і знаходити інші способи вирішення своїх проблем.

Увага! Я не схвалюю обман батьків, так як ваші батьки будуть переживати через вашу «хвороби».


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Як підняти температуру тіла? Без шкоди для здоров'я!