5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Як швидко заснути. 13 корисних порад.

РедагуватиУ обранеДрук

Як-швидко-заснути?

Вміння швидко засипати - це дуже важлива якість сучасної людини. У світі, де нас чекає стільки цікавих справ, ми просто не маємо право марно витрачати свій час.
Ви коли-небудь шкодували про те, що даремно витратили годину або навіть більше просто на те, щоб зануритися в сон? Я шкодував і не раз. І якщо ви теж хочете вирішити цю проблему і задаєте питання про те, як швидко заснути, то дана стаття вам дуже допоможе в пошуку відповіді.

1. Підготуйте спальне місце

Зручне ліжко і чисте спальне білизна є обов'язковими вимогами здорового сну. Є думка, що колір постільної білизни та інтер'єру в цілому також впливають. Нібито теплі кольори створюють більш комфортні умови і дозволяють швидше заснути. Але ж ми засипаємо з закритими очима, та ще й у темряві!

2. Провітрюйте спальню перед сном

Засипати в задушливому приміщенні складно. До того ж велика ймовірність, що коли ви прокинетеся вранці, у вас буде боліти голова. Так що обов'язково перед сном наповніть свою кімнату свіжим повітрям.

3. Прогуляйтеся на свіжому повітрі

Вечірня прогулянка - хороший спосіб прискорити прихід сновидінь. Найкраще місце для прогулянки - це, звичайно, парк. А ось вздовж автодороги гуляти не так корисно.

4. Не їжте на ніч

Нехай останній прийом їжі буде відбуватися у вас за 2-3 години до сну. Але якщо ви відчуваєте просто нестерпне бажання що-небудь проковтнути, то нехай це буде банан або склянку кефіру, але ніяк не порція пельменів

5. Не займайтеся спортом перед сном

Фізичне навантаження розбурхає ваш організм, і спати йому навряд чи захочеться. Хоча, можливо, що ви, навпаки, сильно втомитеся і швидко заснете. Але це не корисно, якщо ви дбаєте про своє майбутнє.

Ці п'ять правил, мабуть, є обов'язковими. Але комусь їх буде цілком достатньо для того, щоб швидко заснути. Заздрю таким людям :)

Якщо ви сумніваєтеся, що ці поради вам допоможуть, то продовжуйте читати статтю. Нижче ви знайдете ще багато рекомендацій про те, як швидко заснути.



6. Вечірні водні процедури

Прийміть теплу розслаблюючу ванну. Важливо, щоб вода була саме теплою, а не гарячою! У воді бажано розчинити морську сіль - це корисно не тільки для сну. Також можна додавати у ванну ароматичні масла, наприклад, лаванди або ромашки.

7. Трав'яний чай або тепле молоко

Приблизно за годину до планованого відходу до сну випийте кухоль теплого трав'яного чаю - підійдуть ромашка, м'ята або аніс. Чай з цих трав володіє заспокійливим ефектом. Можна замінити чай на склянку теплого молока. Тільки от додавати цукор і навіть мед не бажано.

8. Почитайте нудну книгу

Цей спосіб не позбавлений логіки. Щоб дізнатися, як швидко заснути, давайте згадаємо, від чого нам хочеться спати. Давно ви були студентом? :) Коли слухаєш лекції з нудним предметів, то неодмінно хочеться щоб поруч виявилася м'яка подушка.

Особисто мені цей спосіб не подобатися, так як це нецікаво. Але все ж можливо він комусь допоможе.



9. Викиньте всі думки з голови

Часто не виходить швидко заснути через те, що ви переживаєте з приводу якихось невдач або ж обдумуєте плани на майбутнє. Постарайтеся взагалі позбутися будь-яких думок. Це не так то просто - у мене не завжди виходить.

Так от якщо не виходить, то просто думайте про те, що ви засинаєте. Вимовляєте про себе «Я не про що не думаю» або «Я скоро засну».

Є правда, спеціальні замовляння приблизно в такому стилі:

"Я закриваю очі ... і ясно бачу ...

Я перестаю намагатися чути ... і чую правду ..."

Не пам'ятаю далі, це здається щось буддистское.

Так, є ще один класний спосіб позбутися від думок! Переведіть увагу на дихання - слухайте його.

Думаю, що для більшості цієї інформації цілком достатньо для того, щоб навчитися швидко засинати. Але все ж я вирішив дізнатися і про більш незвичайні способи.

Ось вам ще кілька способів як можна швидко заснути!

10. Швидко рухайте очима

Потрібно відкрити очі і швидко переводити очі з одного предмета на інший, не затримуючи погляд не на чому. Через 1-2 хвилини ви повинні відчути, ніби повіки стають важкими, і дуже скоро ви заснете.

11. Напружуйте м'язи

На 20-30 секунд напружте всі м'язи тіла. Повторіть так 2-3 рази. Це має прискорити процес засинання, особливо якщо поєднувати цей спосіб, наприклад, зі способом №9.

12. Використовуйте уяву

Уявіть собі якусь картинку. Потім почніть наближати її і видаляти. Як коли крутите коліщатко на мишці при перегляді фотографій. А потім цю картинку почніть обертати. Кажуть, що якщо правильно все зробити, то спосіб дуже ефективний. Сам я його ще не випробував - постараюся перевірити найближчим часом.

13. Метод спецслужб

Прочитав я про нього в книзі радянського розвідника-зрадника Віктора Різуна (псевдонім Віктор Суворов). Суть в наступному:

Потрібно лягти на спину, розслабити м'язи, закрити очі. Під закритими століттями закотити оці догори. Вважається, що це природне положення очей уві сні. До речі, я одного разу спостерігав, як одна людина спав з напіввідкритими очима :) І зіниці дійсно у нього були підняті наверх!

Експериментуйте, поєднуйте декілька способів разом. Для когось буде достатньо попити трав'яний чай, а інші не заснуть, поки не викинуть всі думки з голови.

А може бути у вас є свій унікальний спосіб? Тоді поділіться ним, будь ласка, з нами :)


РедагуватиУ обранеДрук

» » » Як швидко заснути. 13 корисних порад.