5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Як швидко захворіти?

РедагуватиУ обранеДрук

Як-швидко-захворіти?

Сьогодні трохи незвичайна стаття. Зараз поясню, чому вона тут з'явилася! Хотів написати статтю про те, як не захворіти на застуду в холодну погоду. Але, виявляється, що у інтернету набагато частіше запитують про те, як захворіти!

Я прекрасно розумію хто задає такі питання. Спеціально для вас, ліниві школярі, я і написав цю статтю -)

У мене було кілька причин для того, щоб зробити це.

По-перше, я подумав, що хтось, прийшовши на мій блог за запитом «як швидко захворіти» можливо зацікавиться здоровим способом життя і стане моїм постійним читачем.

По-друге, я не тільки опишу різні способи швидко захворіти, але й розповім про можливі наслідки. Може хтось тоді і передумає завдавати шкоди своєму здоров'ю.

Увага! В кінці статті вас чекає БОНУС. Я наведу один перевірений і абсолютно нешкідливий для здоров'я спосіб прогуляти уроки.

Якщо вашою метою є здатися хворим, то спочатку спробуйте самі примітивні способи. Їх ефективність безпосередньо залежить від довіри батьків!

Способи здатися хворим.

Що б градусник показував високу температуру його можна потерти про що-небудь (наприклад штани) або потримати в гарячій воді. Слідкуйте за тим, щоб температура не піднялася вище, ніж може показувати градусник. А то йому може стати погано. Тримати градусник у лампочки або батареї - це неефективно.

Ще один цікавий спосіб - це натерти пахви сіллю, часником або бальзамом "Зірочка". Кажуть, що ненадовго температура піднімається до 38-39 градусів!



Тепер спробуємо зобразити розлад шлунка. Комусь достатньо буде просто зробити кисле обличчя і вийти зі своєї кімнати, тримаючись руками за живіт. Якщо хочете виглядати більш переконливо, то випийте проносний : Roll:

Для цього відмінно підійде сульфат магнію - це абсолютно нешкідлива штука і коштує близько 10 рублів. Розведіть 1 столову ложку в півсклянки води і випийте як тільки прокинетеся. Смак дуже противний, тому приготуйте ще одну склянку з водою, щоб запити.

Після цього вам забезпечені регулярні прогулянки до туалету протягом дня. Батьки навряд чи поставлять під сумнів ваше нездужання, коли почують доносяться з туалету мелодії вашої хвороби.

УВАГА! Чи не застосовуйте на собі такі поширені методи підвищення температури:

- Капнути йод на шматочок цукру або хліба, або просто у воду і випити
- З'їсти грифель від олівця

Це може бути небезпечно!



Ці способи симулювати хворобу небагатьом допомагають - у більшості людей просто нічого не відбувається. Але бувають дуже неприємні випадки отруєнь або непритомності.

Як реально захворіти?

Йдемо далі! Якщо ви вирішили швидко захворіти в домашніх умовах, то напевно ваш бажаний діагноз - це застуда або ГРЗ.

Тут особливого нічого вигадувати не треба. Якщо на вулиці зима, то завдання стає набагато простіше. Сходіть в душ, а потім мокрим вийдіть на балкон або постійте біля відкритого вікна.

Якщо за вікном тепло, то такий спосіб не допоможе. Тоді можна пити крижану воду або лід. Для цього дістаньте лід з морозилки і подробити його на шматочки, щоб можна було проковтнути, розбавте водою і приймаєте всередину.

Таку процедуру краще повторити кілька разів. У холодну погоду можна поєднувати перший і другий способи для більшої ефективності.

А тепер про наслідки. Якщо ви перестараєтеся, то можна захворіти НЕ застудою, а запаленням легенів. А хорошого в цьому мало - доведеться лягати в лікарню на кілька тижнів.

Якщо ви все зробили правильно і лікар поставив діагноз ГРЗ, то ви через тиждень будете здорові. АЛЕ! Ваш імунітет буде ослаблений, і ви будете мати чудову можливість захворіти вже не за власним бажанням.

І ще дуже важливий наслідок. Своєю хворобою ви доставите переживання батькам! Крім того, хворіти часто виявляється дуже затратно - подумайте про сімейний бюджет!

А тепер обіцяний БОНУС.

Все дуже просто. Ви приходите в школу і, посидівши трохи на уроці, повідомляєте вчителю про те, що погано себе почуваєте. І просите дозволу сходити до шкільного лікаря. Зайшовши в кабінет доктора, ви заявляєте, що у вас болить голова і швидше за все підвищений тиск.

Як тільки доктор потягнеться за тонометром (це прилад яким міряють тиск), ви з усіх сил напружувати м'язи ніг (секунд 20 так тримайте). В результаті ваш тиск буде підвищеним або сильно підвищеним.

Якщо доктор злякається (мені один раз пропонували швидку викликати), то скажіть, що таке з вами часто буває - вам потрібно просто відпочити кілька годин і все. Звільнення на день від занять отримано!

Бажано перед застосуванням цього способу потренуватися вдома. Потрібно, що б значення верхнього тиску були приблизно 150-160. На нижній тиск увагу можна не звертати.

Як ви помітили, я писав цю статтю, маючи на увазі, що питання: «Як швидко захворіти?» Задають винятково школярі та студенти. Якщо ж ви не належите до них, то напишіть, будь ласка, в коментарях причину такого вашого бажання. Мені буде дуже цікаво почитати.


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Як швидко захворіти?