5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Як почати здоровий спосіб життя?

РедагуватиУ обранеДрук

Як-почати-здоровий-образ-життя?

Сьогодні я хочу поділитися з вами своїм досвідом і розповісти про те, як я починав вести здоровий спосіб життя. Я не люблю категоричність і вважаю, що зміни повинні наступати поступово.

Тому спочатку я вирішив зробити лише кілька кроків назустріч своєму здоров'ю. Але виявилося, що саме ці перші кроки були найважливішими.

Крок 1. Включи свій розум.

Просто почніть думати, над своїми діями і про те, як вони впливають на здоров'я. Мільйони людей, не замислюючись, відкривають дверцята холодильника і шукають що-небудь «пожувати». А організм у цей час абсолютно не голодний!

Загалом, якщо ви щось робите, то робіть це усвідомлено. Якщо ви, наприклад, задаєте собі питання: «А чи можна мені ходити в солярій?». І не знаєте відповіді - це не страшно. Ви легко зможете його знайти. Страшно, якщо ви не запитаєте себе про це.

Крок 2. Постав мету і матеріалізується її.



Раз ви хочете дізнатися, як почати здоровий спосіб життя, значить, ви вже вирішили, що це вам потрібно. Я не знаю, чому ви прийняли таке рішення, але впевнений, що про це ви не пошкодуєте.

До речі, хочу поділитися з вами одним способом, яким можна підтримувати високу мотивацію. Перетворіть досягнення своєї мети в змагання. Доб'єтеся мети - ви чемпіон!

Тепер свою мету ви обов'язково повинні матеріалізувати - цим ви наблизити її досягнення. Думаю, було б здорово намалювати яскравий плакат з написом «Сьогодні я веду здоровий спосіб життя» і повісити його на чільне місце.

Але, мушу зізнатися, я посоромився це зробити. Я просто кожен день робив запис у своєму щоденнику. І потім ставив галочку, якщо завдання було виконано.

Обов'язково перенесіть свою мету на папір!

Крок 3. Дієта.

Перше, на що вам слід звернути увагу - це харчування. Прочитайте статтю про основах правильно харчування і починайте діяти. Для мене найскладнішим було утриматися від «вечірнього жора». Я вирішив обмежити себе п'ятьма прийомами їжі в день і поступив таким чином. На холодильник з лівого боку я наліпив 5 магнітиків і після кожної трапези (незалежно від її розміру), я пересував один магнітик вправо. Допомогло!

Крок 4. Почни рух.

Регулярно займайтеся фізкультурою або спортом. Здоровий спосіб життя без цього мені не представляється! Бажано щодня приділяти увагу своїй фізичній формі. Не обов'язково ходити тренажерний зал, можна займатися і вдома або на вулиці. Але головне регулярно!

Крок 5. Навчися правильно спати.

Якщо ти не виспався, то ти проспав цілий день! Навчитися дотримуватися режиму - один з перших кроків назустріч здоровому способу життя. Більшості з нас доводиться рано вставати по буднях. А ось лягати багато хто любить пізніше.

Зазвичай це призводить до наступної ситуації. Протягом робочого тижня організм не висипається, а у вихідні людина спить до обіду. Це нездорово, оскільки організму легше прокидатися в один і той же час. Я звернув вашу увагу лише на один пункт, а докладніше про здоровий сон читайте тут.

Ось як ви можете почати вести здоровий спосіб життя. Думаю я відповів на ваше запитання.

Приєднуйтесь до нас прямо зараз, ну або з завтрашнього ранку : Smile:

Так, у кого є свої думки по темі статті, прошу в коментарі!


РедагуватиУ обранеДрук

» » » Як почати здоровий спосіб життя?