5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Вплив навколишнього середовища на здоров'я

РедагуватиУ обранеДрук

Вплив-навколишнього-середовища-на-здоров'я

З кожним роком людина все більше віддаляється від природи. Протягом всієї історії людства люди не пристосовуються до природи, а навпаки пристосовують природу під себе. Ми намагаємося зробити навколишнє середовище більш комфортною і при цьому часто не замислюємося про те, як це вплине на наше здоров'я. А в той же час значна частина хвороб (в тому числі і вроджених) пов'язана з поганою екологією. Ми всі прекрасно розуміємо як забруднення повітря, води і грунту позначається на нашому здоров'ї.

Так як же вести здоровий спосіб життя в таких несприятливих умовах? Я не закликаю Вас відмовитися від усіх людських благ, піти жити до лісу і перейти на сироїдіння. Ні, первісні люди, такі близькі до природи дуже рідко доживали до 40 років. Я вважаю, що потрібно знаходити компроміс між цивілізацією і здоров'ям. Якщо Ви живете в місті, то намагайтеся частіше бувати на природі, гуляйте у парках, а не вздовж автодороги.



Подумайте про те, як Ваш спосіб життя впливає на здоров'я. Безліч людей сьогодні турбують проблеми із зором і порушення постави. Комп'ютер і телевізор знищують Ваш зір, тому приділіть кілька хвилин на день, щоб зробити гімнастику для очей, замініть перегляд серіалу читанням книги.

Якщо Ваша робота передбачає сидячий спосіб життя, то обов'язково робіть щогодини невеликі перерви: встаньте, походіть, розімніть. А вечорами регулярно займайтеся спортом.

Думаю, думка зрозуміла: якщо вже нашкодили своєму здоров'ю, будьте ласкаві - зробіть для нього що-небудь корисне!

Слідкуйте за тим, що потрапляє в Ваш організм. Якщо у Вас є можливість вживати овочі, вирощені на своєму городі, то обов'язково користуйтеся їй. Вибирайте більш натуральні продукти: замість шоколадного батончика купите звичайний шоколад, а замість газованої приготуйте будинку морс.

Зверніть увагу на склад Вашої зубної пасти, шампуню, косметики, миючих засобів. Більшість з них містять у собі речовини шкідливі для людини. Найнебезпечніше речовина, що міститься в косметиці та побутової хімії - це sodium laureth sulfate (Содиум Лаурил Сульфат). Намагайтеся вибирати косметику, яка не має його у своєму складі. Вона дорожче, але на здоров'ї економити не слід.

Зрозуміло, що ми не в змозі захистити себе від всіх негативних зовнішніх впливів. Але, ведучи здоровий спосіб життя, ми в якійсь мірі компенсуємо цей негативний вплив. Не варто забувати, що здоров'я дано нам природою!


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Вплив навколишнього середовища на здоров'я