5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Чай каркаде і тиск. Знижує або підвищує тиск чай каркаде?

РедагуватиУ обранеДрук

Вплив-каркаде-на-давелніе

Каркаде вважається національним напоєм Єгипту і має ще чимало інших назв. Серед них можна зустріти такі, як «напій фараонів», «королівський чай» або «червоний чай». Але варто знати що, каркаде не має ніякого відношення до чайного дерева, так як заварюється з оцвітин (часто помилково пишуть, що з квіток) гібіскуса.

Каркаде знаменитий багатьма корисними властивостями, найпопулярнішим з яких є відмінне угамування спраги. Так що влітку цей напій буде дуже до речі. Сьогодні ж ми поговоримо тільки про одне - про вплив каркаде на тиск.



Підвищує або знижує тиск чай каркаде? Як і у випадку з зеленим чаєм, це питання виявилося спірним. Якщо ви до того як потрапити на цей сайт, вже читали про взаємозв'язок каркаде і тиску, то напевно зустріли версію про те, що в холодному вигляді чай каркаде знижує тиск, а в гарячому підвищує.

Не знаю, звідки взялося це твердження і наскільки воно правдоподібно. Офіційно відомо лише про те, що американськими вченими проводилося дослідження, в результаті якого було встановлено, що чай каркаде знижує тиск.

В експерименті були задіяні 65 чоловік різного віку, які страждають на гіпертонію. Протягом 6 тижнів вони щодня випивали по кілька кухлів напою з гибискуса. По закінченню дослідження було встановлено зниження тиску в середньому приблизно на 7%. Правда в статті, яка була опублікована в британській газеті «The Telegraph» не було сказано про температуру чаю. Так само потрібно звернути увагу на те, що експеримент проводили лише в середовищі гіпертоніків. А це не означає, що його результат обов'язково поширюється на всіх.

Також я звернувся з цим питанням до одного знайомого провізору (людина, яка дуже добре розбирається в ліках). Вона з абсолютною впевненістю сказала, що каркаде тиск знижує і ніякої залежності від температури немає.

Ну і щоб остаточно розібратися (на ділі вийшло, що запитується), я ознайомився з думкою звичайних людей. Як ви вже здогадалися, думки розділилися :) Одні гипотоники кажуть, що каркаде підвищує тиск і допомагає їм, а інші заявляють, що їх самопочуття після випитої гуртки гарячого каркаде сильно погіршився. І як тут розібратися !?

Загалом, закінчую писати цю статтю і йду в магазин за сировиною для «червоного чаю». Буду ставити експеримент! :)


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Чай каркаде і тиск. Знижує або підвищує тиск чай каркаде?