5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Гаджети для здоров'я

РедагуватиУ обранеДрук

Гаджети-для-здоров'я

Сучасна медицина - це область, де постійно впроваджуються нові технології. А що ж придумали вчені для людей, які ведуть здоровий спосіб життя?

Представляємо вам огляд найбільш цікавих гаджетів для здоров'я.

1. Електронна сигарета

Це найпопулярніший в Росії гаджет для здоров'я. Напевно, його популярність різко зросла після фільму «Турист» :)

Нікотин у ній все-таки міститься, але його в 20 разів менше, ніж у звичайній сигареті. Ще одна принципова відмінність в тому, що в електронній сигареті не відбувається процес горіння - тютюн тут випаровується. Завдяки цьому істотно знижується шкоду для організму курця, а для оточуючих сигарета повністю безпечна. Принаймні так заявляють виробники.

Варто електронна сигарета приблизно 2000 рублів.

2. Zeo Personal Sleep Coach

Ваш персональний тренер з сну - він записує роботу мозку уві сні. Потім ці дані піддаються аналізу - обчислюється якийсь коефіцієнт ZQ, який порівнюється з нормативом для вашого віку. Оцінюється якість вашого сну, і потім ви отримуєте персональні рекомендації.

Цікавою особливістю є будильник. Крім звичайного режиму, існує спеціальний, який розбудить вас, коли вважатиме, що ви досягли фази прокидання.



3. Why Cry Baby Analyzer

Можливо, цей прилад не належить до гаджетам для здоров'я, але все ж про нього хочеться написати. Не всі батьки можуть точно визначити, через що саме плаче їх дитина. Сенс дії даного пристрою полягає в розпізнаванні типу крику малюка. А залежно від типу, гаджет визначить і причину.

Після 20 секунд крику пристрій визначить причину і покаже результат на екрані. В за статистикою європейських країн, точність приладу складає 98%. І все ж я б не став повністю довіряти такому приладу, коли справа стосується дитини. А ось якби такий був для кішки :)



4. USB Massage Scarf 

Шарф-масажер допомагає розслабити м'язи шиї і поліпшити кровообіг. Він призначений спеціально для роботи за комп'ютером і тому живиться від USB-порту. Гаджет знімає напругу, зігріваючи і масажуючи м'язи шиї. Думаю, що річ дуже актуальна, особливо при вартості всього 12 $.

5. Talking Dumbbells

Гантелі вважають за вас кількість повторень, так що ви повністю можете сконцентруватися на техніці виконання вправи. Також вони визначать скільки калорій ви витратили за тренування.

Цікаво, що маса гантелі регулюється шляхом додавання води. Чесно кажучи, не думаю, що це найзручніший спосіб.

6. Fitbit

Це гаджет для тих, хто веде здоровий спосіб жізні.Он може порахувати яку відстань ви пройшли за день і скільки втратили калорій, а також стежить за пульсом. Розмір пристрою всього кілька сантиметрів, тому Fitbit зовсім доставяет незручностей. Його можна прикріпити до одягу або носити в кишені.

Коли ви лягаєте спати, то можна вставити гаджет в спеціальний наручний браслет і він буде відслідковувати ваш сон.

7. Pool Mate

Виконує приблизно такі ж функції, як і попередній. Тільки використовується цей гаджет при тренуванні в басейні. Зовні Pool Mate представляє звичайний годинник і дуже зручний у використанні.

Пристрій буде визначати, скільки кіл ви пропливли і навіть яким стилем, скільки калорій було спалено, а також відстежувати пульс.

Повинен зізнатися, що трохи розчарований. Я думав, що божевільні вчені вже придумали що-небудь неймовірне! Сподіваюся, що в недалекому майбутньому з'являться нові винаходи, які перевершать усі сподівання. А автори сайту будуть стежити за виходом новинок.


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Гаджети для здоров'я