5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Яку воду краще пити?

РедагуватиУ обранеДрук

 Якусь воду-краще-пити

Думаю, що всім нам досить просто уявити, яку важливу роль відіграє вода в житті людини. Вода - це велика частина людини. У день необхідно випивати до трьох літрів води, тому ми просто зобов'язані знати яку воду пити можна, а яку не можна. Я присвятив чимало часу вивченню цього питання і поспішаю поділитися з Вами результатами своєї роботи.

 1. Водопровідна вода.

Ця вода потрапляє до нас з озер і річок, куди скидають відходи різні заводи і фабрики. Очищення від забруднень і бактерій проводитися хлоруванням. Хлор ж є канцерогеном, тобто речовиною, рождающим ракові клітини. Значить, навіть у разі якісного очищення ми отримуємо воду, пити яку вкрай не бажано. Якість же очищення в більшості регіонів Росії залишає бажати кращого. Так що висновок однозначний: пити водопровідну воду не можна!

2. Кип'ячена вода.



Кип'ятіння дійсно допомагає в якійсь мірі очистити воду. При кип'ятінні видаляється більшість вірусів і бактерій, проте така вода має ряд істотних недоліків. По-перше, змінюється структура води - кип'ячена вода є найбільш "мертвої", Тобто нашому організму доводиться витрачати багато сил на її засвоєння. По-друге, при кип'ятінні хлор вступає в реакцію з органічними речовинами, і утворюються канцерогени, які сприяють розвитку ракових захворювань. Крім того, на стінках чайника відкладаються солі у вигляді накипу, які при повторному використанні можуть потрапляти в організм.

3. Вода, фільтрована "домашнім" фільтром.

Вода пройшла таку фільтрацію позбавлена від хлору і його похідних, а значить не має у своєму складі такого небезпечного канцерогену. Фільтр непогано очищає воду від забруднень, але майже безсилий в боротьбі з мікробами. При використанні фільтра необхідно вчасно замінювати фільтруючу частину.

4. Бутильована вода.

Зазвичай її отримують таким чином. Вода проходить очищення промисловим фільтром, після чого ставати дистилированной, тобто в ній не містяться домішки. Потім воду штучно мінералізують і розливають у пляшки. За умови якісного виконання всіх операцій, така вода буде ідеальним варіантом.

5. Артезіанська вода.

Це вода, що знаходиться під землею між двома водотривкими шарами. З цієї причини в неї не потрапляють шкідливі речовини з поверхневих вод. Така вода вважається найбільш чистою і корисною. Краще всього пити саме таку воду. Але вона рідко доступна міським жителям.

Яку воду краще пити?

В умовах міста правильним варіантом буде використання побутового фільтра або вживання бутильованої води. Другий варіант є найбільш витратним. У теж час часто якість такої води не відповідає заявленому. Тому я використовую перший варіант. Крім того після фільтрації я переливаю воду і залишаю відстоюватися на ніч.

Що стосується кип'яченої води, то кип'ятити воду потрібно або фільтровану, або відстояну, тоді в ній не буде хлору.

Якщо у Вас немає можливості використовувати фільтр або купувати воду в пляшках, то хоча б залишайте її на ніч відстоюватися. Це зробить її менш шкідливою для Вашого організму.

Сподіваюся, що Ви змогли знайти на цій сторінці корисну інформацію. Хочу зазначити, що, працюючи над статтею, я консультувався у декількох фахівців в галузі медицини, так що Ви сміливо можете використовувати мої поради! А про те, скільки, коли і як слід пити воду, Ви можете прочитати у моїй статті "Поради щодо вживання води".


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Яку воду краще пити?