5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Продукти, що знижують тиск. Які продукти знижують тиск?

РедагуватиУ обранеДрук

Продукти-понижуючі-тиск

Гіпертонія сьогодні є дуже поширеним захворюванням. І однією з обов'язкових умов боротьби з високим тиском є дотримання дієти.

Сьогодні ви дізнаєтеся, які продукти варто їсти, щоб знизити тиск.

Продукти, що знижують тиск дійсно існують. Звичайно, вони не зможуть замінити повноцінне лікування, якщо ви страждаєте гіпертонією. Але вони можуть здорово підвищити ефективність цього лікування. Адже правильне харчування є одним із запорук здоров'я.



Отже, ось список продуктів, які слід вживати для пониження тиску:

Нежирне молоко та інші молочні продукти. До речі, морозиво теж сюди відноситься. Відомо, що кальцій сприяє зниженню тиску. А в молоці кальцій до того ж міститься разом з вітаміном D. Це покращує засвоєння кальцію.

До продуктам, що містять кальцій, також відносяться зелені овочі, мигдаль, і сардини. Важливим елементом для нормалізації тиску є калій. Його джерелом є банани, печена картопля, курага, апельсини, тунець, помідори.

Окрему увагу потрібно приділити часнику. Він містить речовини, що розширюють судини. Багато хто вважає його кращим продуктом для зниження тиску. Часник бажано їсти щодня по 1-2 зубчики.

Темний шоколад теж є продуктом, знижує тиск. Але він містить багато калорій, тому потрібно бути уважним.

Зелений чай корисний для нормалізації тиску. Було проведено багато досліджень, які підтверджують цей факт. Японія займає останнє місце за кількістю хворих на гіпертонію і перше за кількістю випитого зеленого чаю.

Чай каркаде здатний знижувати тиск, завдяки антиоксидантам.

Всі ці продукти дійсно знижують тиск. Але їх необхідно вживати регулярно! А ось такого продукту, який моментально знижує тиск, я поки не знаю. Якщо ж вам відомо більше, то поділіться своїм секретом зі мною та іншими читачами в коментарях.


РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » » Продукти, що знижують тиск. Які продукти знижують тиск?